gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gömlek Elbiseler 2012

Konu, 'Moda Güncel' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gömlek elbiseler gömlek elbise modelleri 2012

Bu yaz sezonunda gömlek elbiseler çok moda melekler :) Önden düğmeli uzun ve kısa elbiseler rahatlık ve keyfine düşkün kadınların gözdesi olacak. Retro sevenler için de 40'lı yıllardan kalma nostaljik modeller var olduğu bu elbselerden sizler için seçtiğimiz bazı modelleri paylaşıyoruz :)

Marka: Urban Outfitters
    Şambe kumaşlar yazın da jean giymek isteyenler için mükemmel seçim! Üstelik söylemeliyiz ki gömlek elbiselere en çok şambre kumaş yakışıyor. Yakasız modelleri sezonun trendi gösterişli kolyelerle tamamlayabilirsiniz.

Marka: Topshop
    Çiçekler ve nostaljik bir kesim... Yaz neşesi için sadece bu elbise yeter! Özellikle minyon tipli kadınlara çok yakışacak.

Marka: Zara
    Uzun bacaklarınızın tadını çıkarmaya hazır mısınız? Maksi gömlek elbiseler hem çok rahat, hem de uzun boylu kadınlara kıskanılan bir hava katıyor.

Marka: Club Monaco
    İşte her gardıropta olması gereken bir model! Kapalı yakalarla birlikte hiçbir aksesuara gerek duymadan çok şık görüneceksiniz. Eğer erkek tipi bir vücudunuz varsa kum saati görünümü için ince bir kemer kullanın.

Marka: Theory
    Kilolu hanımla için belden lastikli modeller çok doğru bir seçim olacak. Pastel renkleri tercih edin.

Marka: Phoebe Couture, Neiman Marcus
    Asimetrik etekler gömlek elbiselere de çok yakışıyor. Sandaletlerle günlük, topuklularla gece kıyafeti olarak kullanabilirsiniz.

Marka: Calla
    Klasik seven bir güzel eski bir elbisesini bir terzide hemen böyle bir gömlek elbiseye dönüştürebilir!

SadmiN bunu beğendi.
Gömlek Elbiseler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 erkek gömlek modelleri lazım

2012 erkek gömlek modelleri lazım

kızlar 2012 yılı modasını hangi firmalar çıkarttı bana yeni model erkek gömlekleri lazım bana yardımcı olur musunuz lütfen ?
  2. Victorias Secret Gömlek Modelleri 2012

Victorias Secret Gömlek Modelleri 2012

Victorias Secret Gömlekleri Victorias Secret Gömlek Modası Merhaba Sevgili Melek'ler ve modayı yakından takip eden sevgili misafirler... sizler için bu sayfamızda yılın gömlek modasını aralıyor ve Victorias Secret gömlek modellerini görücüye çıkartıyoruz :)
  3. 2012 Bayan Gömlek Modelleri

2012 Bayan Gömlek Modelleri

Bayan Gömlekleri 2012 Bayan Gömlek Modelleri Bahar geliyor ve bahar mevsiminde şıklığı ve rahatlığı elden bırakmayan kadınların ilk tercihleri arasında geliyor gömlekler. Biz de bu sayfamızda 2012 bayan gömlek modellerine yer veriyoruz Melek'ler.
  4. 2012 Vakko Gömlek Modelleri

2012 Vakko Gömlek Modelleri

Vakko Bayan Gömlek Çeşitleri 2012 Vakko Bayan Gömlek Modelleri Bu yazımızda dev moda markası Vakko'nun biz bayanlar için ürettiği birbirinden şık gömlek modellerini paylaşıyoruz melekler :)
  5. 2012 Erkek Gömlek Modelleri istiyorum

2012 Erkek Gömlek Modelleri istiyorum

2012 Erkek Gömlek Modelleri paylaşır mısınız acaba? Sizi takip ediyorum evet biliyorum kadın sitesisiniz ama biz erkekleride unutmayın ve kadın gözüyle yılın modası olan erkek gömlekleri modellerini sunun :)

Sayfayı Paylaş