gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Gömlek kumaşından herşey

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

kumaş bluz modelleri Gömlek kumaşını herkesler bilir.Genellikle kare veya çizgili desenli, simetrik, düz ve oval kesimli oluyor.Yakalarda son dönemlerde hakim yaka moda olmaya başladı.
    Ama bu anlattıklarım sadece gömleklerde oluyor.Peki bu anlattıklarımı gömlek değil de başka şekillerde düşünmeye hatta görmeye ne dersiniz.Görecekleriniz sizi şaşırtabilir çünkü gömlek kumaşı gömlek olmaktan çıktı.:):):)

Gömlek kumaşı artık sadece gömlekler de değil herşey de:)

Hepsin de de çok hoş durmuş.Ben şahsen çok beğendim.Peki sizler nasıl buldunuz meleklerim???

Gömlek kumaşından herşey konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gömlek

gömlek

Kadının gömlek giymesi erkeğine, erkeğin gömlek giymesini karısına, Gömlek kişinin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yahut müjdeye, Kısa gömlek kederden kurtulup sevince ermeye yahut çocuğa, Çocuk bekleyen kimsenin kısa entari giymesi kız çocuğu olmassına, Gömlekte görülen genişlik ve güzellik kişinin din ve dünyasındaki güzelliğe, onda görülen darlık, yırtıklık vs. kişinin içinde bulunduğu...
  2. gömlekler

gömlekler

Fırfırlarla hareketlenmiş geceleri de rahatlıkla giyilebilecek şıklıkta ki gömlekler yanısıra; sade ve sportif kesimli klasik gömlekler de sezonun trend modellerinden sadece birkaçı. Özellikle hakim veya polo yaka, küçük desenli yada düz görünümlü, renkli seçeneklerden farklı; düz beyazlarda en çok tercih edilenler arasında. Bir kaç sezondur modacılar maskülen tarzın aksine, kadınsılığı...
  3. herşeyimsin...

herşeyimsin...

susuşlarımsın haykırışlarımsın...vazgeçilmezimsin...öyle kötü bi haldeyimki neyin doğru neyin yanlış olduğunu bilmiyorum..tek bildiğim seni çok seviyorum...vazgeçemeyecek kadar çok...
  4. Gömlekler

Gömlekler

bayan gömlekleri şık gömlekler Gömlek sevenler sevmeyenler mutlaka vardır eger gömlek seviyorsanız bu gömleklere bakmalısınız oldukça güzel ve heryerde hiç düşünmeden giyebilceginiz bu gömlekler nasıl???
  5. herşeyimsin

herşeyimsin

Herşeyimsin Güzel bir romanın sayfaları gibiyim,kapağı sen, Bir kuşun yüreği gibi sanki yüreğim,özgür, Ama kanatları sen, Kokladığın bir çiçeğim ben belki,ama özü senn. Başını kaldırıp gökyüzünde yıldızlara baktığında, Baktığın her hangi bir yıldızım ben aslında, Başını indirdiğinde ise kalbinde, Evet bir yıldız gibiyim,ama ışığı sen. Yüzün güldüğü zaman,gözündeki o ışığın, aslında ben,...

Sayfayı Paylaş