gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Gömlek Tunikler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

spor tunikler tunikler gömlek spor tunik modelleri sportif Spor ve şık tunikler farklı renkleriyle her renk pantolanlarınızla kombine yapabilirsiniz.. [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gömlek Tunikler
    Tunikler çok rahat ve kullanışlı oluyorlar teşekkürler canım

Gömlek Tunikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gömlek

gömlek

Kadının gömlek giymesi erkeğine, erkeğin gömlek giymesini karısına, Gömlek kişinin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yahut müjdeye, Kısa gömlek kederden kurtulup sevince ermeye yahut çocuğa, Çocuk bekleyen kimsenin kısa entari giymesi kız çocuğu olmassına, Gömlekte görülen genişlik ve güzellik kişinin din ve dünyasındaki güzelliğe, onda görülen darlık, yırtıklık vs. kişinin içinde bulunduğu...
  2. gömlek & tunik & kapri 2009

gömlek & tunik & kapri 2009

tunik gömlekler tunik gömlek modelleri uzun gömlekler gömlek 2009 kare desenli bu gömlek ve kapriler bu yaz sadelikten ve rahatlıktan yana olanlar için tasarlanmış..gömlek,tunik ve kaprilerde bu kesimler daha yoğunlukta..ben beğendim ya sizz??? *MeÇHuL*
  3. gömlek tunik 2009

gömlek tunik 2009

tunik gömlekler movel gömlekleri movel gömlek movell gömlek modelleri movell tunik gömlekler 2009 yazının gözdeleridnen olacağa benziyor..rahatlığına ve şıklığına hatta sportifliğine düşkün bayanlar bu güzel gömlek tuniklerden yana yapıcaklardır tercihlerinii:):) *MeÇHuL*
  4. Uzun tunik gömlek modelleri

Uzun tunik gömlek modelleri

tunik gömlek modelleri uzun tunikler uzun gömlek modelleri tunik bayan Tunikler moda diyorum kızlar.Bakın birde tunik gömlek çıkarmışlar.Bu tunik işi tuttu genci yaşlısı türbanlısı türbansızı herkes giyor.Bende giyorum çok da seviyorum:):)
  5. Yeni Tunik Gömlek Modeli

Yeni Tunik Gömlek Modeli

uzun tunik gömlekler bayan tunik gömlek modelleri hamile gömlek modelleri 2010 2010 Ben şahsen beyaz renkli kıyafetleri pek tercih etmem.Kendimi çok rahatsız hissediyorum beyaz bir kıyafet giyince:D Ama şuan göreceğiniz tunik gömleği gördükten sonra benim fikrim değişti.Artık bu yaz beyaz renk beni bekle diyorum:):):) Buyrunuz.. Çok hoş duruyor.Kemerle kombine edilmiş.Birde kemere...

Sayfayı Paylaş