gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Gömlek yakası kirleri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

gömlek nasıl beyazlatılır yaka kirleri gömlek beyazlatma yakası kirleri yaka nasıl çıkar
    Gömlek yakalarındaki kirleri gidermek için, gömleği makineye atmadan önce yaka kısmına sabun sürüp 15 dakika bekletin..
    diyor nereye baksam. bi deneyeceğim. başka bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen. özellikle beyaz gömleklerde büyük sıkıntı yaşıyorum. Birde camlardaki su izleri kuruyup yerleşmiş bazı yerler var. bunları tamamıyle nasıl yok edebilirim. Fikirlerinizi bekliyorum.:hmm:

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Gömlek yakası kirleri
    canım bu sorun hep yaşanıyor önce deterjen seçimi çok önemli ve beyazlar için güçlü formülü olan deterjanlar ve beyazlatıcılar var eğer çamaşırsuyu yıpratıyor dersen bu tip deterjanı yakayı ıslatıp üstüne deterjan veya beyazlatıcı ürünü döküp eski kullanılmayan diş fırçasıyla fırçalayabilirsin daha sonra makinaya atıp yıka sonuç daha iyi olacaktır
    camdaki lekeleri sünger yardımıyla çizmeden sıvı olan cifle halledebilirsin sanırım

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Gömlek yakası kirleri

canım cam için özel bazı markaların sıvı spreyleri var ben aldım kullanyorum memnunum canım bak marketlere istersen

Gömlek yakası kirleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gömlek

gömlek

Kadının gömlek giymesi erkeğine, erkeğin gömlek giymesini karısına, Gömlek kişinin din ve dünyalığına, ilim ve irfanına yahut müjdeye, Kısa gömlek kederden kurtulup sevince ermeye yahut çocuğa, Çocuk bekleyen kimsenin kısa entari giymesi kız çocuğu olmassına, Gömlekte görülen genişlik ve güzellik kişinin din ve dünyasındaki güzelliğe, onda görülen darlık, yırtıklık vs. kişinin içinde bulunduğu...
  2. kulak kiri

kulak kiri

Kulak kırı Rüyada kendisinin veya baskasinin kulagindan kir çikardigini gören kimseye, bir yardim yapilir. Bir kimsenin rüyada kulagini kir ve iltihaptan temizlemesi, bazi yerlerden gelecek sevindirici haberlere isarettir.
  3. gömlekler

gömlekler

Fırfırlarla hareketlenmiş geceleri de rahatlıkla giyilebilecek şıklıkta ki gömlekler yanısıra; sade ve sportif kesimli klasik gömlekler de sezonun trend modellerinden sadece birkaçı. Özellikle hakim veya polo yaka, küçük desenli yada düz görünümlü, renkli seçeneklerden farklı; düz beyazlarda en çok tercih edilenler arasında. Bir kaç sezondur modacılar maskülen tarzın aksine, kadınsılığı...
  4. Gömlekler

Gömlekler

bayan gömlekleri şık gömlekler Gömlek sevenler sevmeyenler mutlaka vardır eger gömlek seviyorsanız bu gömleklere bakmalısınız oldukça güzel ve heryerde hiç düşünmeden giyebilceginiz bu gömlekler nasıl???
  5. Gömlek Yakası Kirleri Nasıl Temizlenir?

Gömlek Yakası Kirleri Nasıl Temizlenir?

gömlek yakası kirleri gömlek yaka kiri nasıl çıkar yakası temizliği yakaları nasıl temizlenir temizlenir Sizlerde iyi bilirsiniz ki özellikle gömleğin yaka kirleri çok inatçıdır ve bazen kaynatmamıza rağmen ne yazık ki istediğimiz gibi olumlu sonuç alamayız.Sizlere gömlek yakası temizliğiyle ilgili işinze yarayacak pratik bilgileri sunuyorum. Gömlek yakalarında ki kirler için gömleği makinaya...

Sayfayı Paylaş