gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gonaphene ile hamişliğe giren var mı nasıl kullanılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar hamiş kalabilmek için doktorum bana gonaphene isimli tabletten verdi bu tableti daha önce kullanan var mı nasıl kullanılır tam olarak ne işe yarıyor bunun hakkında daha önceden kullanmış olan arkadaşlarımız bana bilgi verebilirse sevinirim.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

gonaphene ile hamişliğe giren var mı nasıl kullanılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aramızda Lys 5'e giren veya girecek olan birisi var mı?

Aramızda Lys 5'e giren veya girecek olan birisi var mı?

mrb.ben tm bölümündeyim ama dilden girmeyi düşünüyorum internette araştırdım ama ne ka kadar puam kesildğini falan bilmiyorum.iyi bir üniveristeyi kazanmam için ne kadar net yapmam gerek ingilizceden ve ygs bu netleri çok etkiliyor mu.şimdiden teşekkür ederim
  2. Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Klomen yada Gonaphene ile Hamile Kalan var mı

Arkadaşlarım selamlar bende uzun yıllardır bebek bekliyorum doktorumun verdiği iki ilaçla hamile kalmaya çalışıyorum. Aranızda klomen ve gonaphene ile hamile kalanlar varmı paylaşabilirmisiniz lütfen
  3. Asit yağmurları ile ilgili sloganlar var mı

Asit yağmurları ile ilgili sloganlar var mı

Asit yağmurları ile ilgili slagonlar bu yağmurlar hakkında yani varmı öyle sloganlar arkadaşlarım.
  4. Klomen ve Gonaphene ile hamiş olanlar yardım

Klomen ve Gonaphene ile hamiş olanlar yardım

Tünaydın melekler selam selam, içim bugün kıpır kıpır doktora dün gittim bir problem yok dedi ve yumurtam da geçen pazar günü çatladı bana dua edebilir misiniz. Yada bu gonophene ve klomen kullananlar bu hususta yorumlarını yazabilir mi merak ediyorum. Teşekkürer
  5. soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü ile hamile kalan var mı?

soğan kürü tarifi kür nasıl yapılır kızlar selam, sogan kürü yapıp hamile kalan varmı?

Sayfayı Paylaş