gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gonca

Konu, 'G-H' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kısa sürede başarılı olup güzel bir yaşam süreceğiniz anlamındadır. Kısa sürede başarılı olup güzel bir yaşam süreceğiniz anlamındadır. Rüyada gonca görmek, yakında başarılı olup huzur içinde yaşayacağınız anlamına gelir.Rüyada bir çiçek veya bir gül goncasi görmek, çok sevaba girecek bir ise giriseceginize ve o isi yapmakla halk nazarinda saygin bir kimse olarak taninacaginiza, goncayi alip gögsünüze takmak, muradinizin olacagina; koklamak ise bir tanidiginizdan isiniz hususunda yardim göreceginize delildir.Yakında başarılı olup, huzur içinde yaşayacağınız anlamına gelir.Yakında başarılı olup, huzur içinde yaşayacağınız anlamına gelir.

gonca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Go Kız İsimleri

Go Kız İsimleri

Gonca: açılmamış, tomurcuk halinde gül Goncagül: gül goncası Goncaiter: taze gonce
  2. Go Erkek İsimleri

Go Erkek İsimleri

Goçak: koçak Goza: din uğruna savaşan
  3. Müge Zeren -Gonca Gül

Müge Zeren -Gonca Gül

müge zeren kalça gonca oyunları Müge Zeren -Gonca Gül Ben gonca güldüm senin eline düştüm kopardın yapraklarımı kırdın gönül dalımı Bu tahammül oyununa katlandım her pahasına Kör oldum dilsiz oldum anladım herşey boşa Bu tahammül oyununa katlandım her pahasına Kör oldum dilsiz oldum anladım herşey boşa Bu hazin oyun beni hep yeniyor Bu bitirim hayat bana hiç acımıyor Gönül sızısı çaresi...
  4. Gonca vuslateri kimdir biyografisi

Gonca vuslateri kimdir biyografisi

Gonca vuslateri kimdir biyografisi hakkında bilgiler var mı acaba Gonca vuslaterinin filmografisi ve oynadığı dizileri de yazarsanız çok sevinirim.
  5. Gonca Vuslateri hakkında bilgiler

Gonca Vuslateri hakkında bilgiler

Gonca vuslateri hakkında Gonca vuslateri doğum tarihi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Gonca vuslateri hakkında merak edilen biyografi bilgilerini sizlerle paylaşıyor ve Gonca vuslateri filmografisinide yayınlıyoruz. Doğum Tarihi:02 Eylül 1986 (24 yaşında) Doğum Yeri:Bursa Filmografi : Canım Ailem 2009 Nurcan (TV Dizisi) Bornova Bornova 2009 Hande Kız Babası (TV Dizisi)...

Sayfayı Paylaş