gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Goncagül Sunar kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

goncagül sunar kimdir, hayatı, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, dizileri, resimleri, biyografi, filmleri
    "Asmalı Konak" dizisinden aşina olduğumuz bir isim Goncagül Sunar... Sevgili Melek'ler, ünlü oyuncu hakkında merak ettiğiniz herşey burada!

Goncagül Sunar (d. 17 Eylül 1970 - İstanbul) Tiyatro, sinema, dizi oyuncusu ve müzisyen. "Mahallenin Muhtarları" dizisinde Fadime'nin arkadaşı olarak ve Asmalı Konak dizisindeki hizmetçi Hayriye ve Çemberimde Gül Oya dizisindeki şarkıcı Canan karakterleriyle tanınır.
    1991'de Şahika Tekand ve Studio Oyuncuları topluluğu ile sanat hayatına başlayan Sunar, Mahallenin Muhtarları dizisiyle kamera karşısına geçti. Çağan Irmak'la çalışan sanatçı, sinema ve dizi filmlerde rol aldı. Türkçe sözlü beste yapan ve şarkılara uygun etkili sesiyle folk-rock türünde bir albüm hazırlayan sanatçı, gitar çalışmaları da yapıyor.

Filmografisi

Issız Adam - 2008
    Yol Arkadaşım- 2008
    Çemberin Dışında - 2008
    Güzel Günler - 2007
    Tatlı İntikam - 2007
    Ona Melek Deme - 2006
    Ahh İstanbul - 2006
    Fırtına - 2006
    Döngel Karhanesi - 2005
    O Şimdi Mahkum - 2005
    Güz Yangını - 2005
    Çemberimde Gül Oya - 2004
    Asmalı Konak (Hayat) - 2003
    Asmalı Konak - 2002
    Abuzer Kadayıf - 2000
    Filler ve Çimen - 2000
    Günaydın İstanbul Kardeş - 1999
    Küçük Bey - 1994
    Mahallenin Muhtarları - 1992

Goncagül Sunar kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  3. Melekler mekanı haber bülteni sunar :D ( gerçek haber )

Melekler mekanı haber bülteni sunar :D ( gerçek haber )

TRT’nin şaka programı “Bir zahmet” teki bir şakazedenin Ezel dizisinde oynaması izleyenleri şok etti. İşte o figüran…Bugüne kadar pek çok programda sahtekarlık yapıldı. Zaman zaman sahte konuk hatta sahte izleyici kullanıldığına bile tanık olduk. Fakat devletin kanalında buna hiç rastlamamıştık. TRT’nin çok eleştirilen programlarından birisi olan “Bir zahmet” adlı şaka programında yine ayarı...
  4. MELEK fm SUNAR..dj meçhul yayında..Meçhulle MEÇHULsaatlere hoşgeldiniz...

MELEK fm SUNAR..dj meçhul yayında..Meçhulle MEÇHULsaatlere hoşgeldiniz...

sabahat akkiraz melek fm melekfm melekler fm cennetteki melek MELEK fm gururla sunarrrrrrrrrr...:D:D meçhulle MEÇHUL saatlere hoşgeldinizz ve gelecek saatlerede hoşgelinizz:dj: Ben djniz MEÇHUL.... Siteninnn biricik ve tek djyi... Melek fm dinleyici,izleyici ve okuyucularıı....:D:D siz şarkınızı söylüyorsunuz ben çalıyorum yani paylaşıyorumm:D:D:D Günlük burç yorumu isteyenler...
  5. Hayatımın Rolü Oyuncu Kadrosu listesini sunar mısınız

Hayatımın Rolü Oyuncu Kadrosu listesini sunar mısınız

Merhaba kızlar sizden Hayatımın Rolü Oyuncu Kadrosu listesini biliyorsanız bu sayfadan benimle paylaşmanızı rica ediyorum merak ediyorum o dizide kimler rol alıyor diye:S

Sayfayı Paylaş