gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

göndermelik imza+ avatar serisi

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: göndermelik imza+ avatar serisi

emeğine sağlık canım

3. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG][​IMG]ŞEY ÇOK OLDU AMA OLSUN BEN BU İKİSİNİ ÇALDIM

4. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    hepside çok güzel adminim :)

emeğine sağlık

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık *****

göndermelik imza+ avatar serisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. imza ve avatar serisi

imza ve avatar serisi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ordan burdan avatar serisi beleşşş:)))

ordan burdan avatar serisi beleşşş:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Avatar serisi

4. İMZA ve AVATAR yarışması!!!

İMZA ve AVATAR yarışması!!!

Sevgili meleklerim;sitemizin imza ve avatar tasarımcısı olarak sizlere böyle bir yarışma sunuyorum.İmza veya avatarınızı kendiniz yapın ve buraya ekleyin ''ben yarışmak istiyorum'' diye yazın yarışmacı olun.!!!Yarışmamıza toplam 5 kişi katılabilir.Katılan bu yarışmacılarımızın yapmış olduğu çalışmalar siz meleklerimize anket halinde sunulacaktır.Yapmış olduğunuz çalışmanızın üzerine mutlaka...

Sayfayı Paylaş