gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Göndermelik yeni nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yeni nickler sevgiliye göndermelik nickler göndermelik mesajlar tam kapaklık iddialı Birilerine mesaj göndermek istiyorsan ve buda iğneli bir şekilde olsun istiyorsan bu msn iletileriyle amacına ulaşacaksın emin olabilirsin:tik:
    Bak İbret Al Yere Düşen Yaprağa,oda eskiden yukardan bakardı toprağa...

Kan görmek istiyor gözLerim..Ya akmaLı bedenden ya akıtmaLıyım bi yerden..öLüm istiyor bedenim..ya öLmeLiyim ya öLdürmeLiyim..

alemi alem yapan 3-5 çakalsa bize krallık yapmak yakışmaz

ßir elimde silah birinde Kuran, Geldi diyorlar bak $ehitlik sıran !! ßabam bile olsa karşımda duran, Önce V A T A N sonra V A T A N

Suyunu boşa harcama ! Rakı'yı sek iç Yılda 160 Ton suyu Boşa harcama

Nokta Cümlenin Sonunda Anlam Taşır Nokta Koymakta Cakallara Değil Kurtlara Yakışır

Özentimiz Olmayın Efendi Olun yada Efendiniz OLaLim??

dalımızı kesenin agacını kökünden keseriz...

Dizlerimin Üzerinde Yaşamaktansa İki Ayağımın Üzerinde Ölmeyi Tercih Ederim

Aşk Kız Arkadaşının Dudağından Öpmek Kadar Ucuzsa Bende O Aşkı Satacak Kadar Şerefsizim

Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

katLanmayi biLmeyen a$kı çekemez.. a$ka mahkum oLmu$ garip güLemez!..

SahîpSîz KaLıp tµtµŞµn¢a etekLer, Sahîßîne Döner Tûm KöpekLer.

İmza atamadık diyé! küçümséméyin! ßiz géréktiği yérdé Parmak ßASARIZ!!!

Bizim kişisel neyimiz oldu ki iletimiz olsun

Kişisel iletinizin olamabilmesi için önce kişiligininizin olması gerekir

ben mevlana değilim insan ol öyle gel

aşk kırıntısıyla doymaktansa evdeki bira şişelerini verde 2 ekmek al gel kahvaltı edek..

Burda ümitler kelebekler kadar yaşar..

Göndermelik yeni nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevgiliye göndermelik nickler

sevgiliye göndermelik nickler

göndermelik sözler ayrılan sevgiliye sözler ayrılmış sevgiliye ayrılan kapak ayrılmış kapak Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T.. *Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!! *dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq...
  2. tam kapaklık göndermelik iddialı nickler

tam kapaklık göndermelik iddialı nickler

iddialı nickler göndermelik sözler iddalı nickler kapaklık sözler gönderme HéRKés Kéndini AR†iS† saniOr.Ama ßiLmiOrLArqi Yöné†mén ßénim.isDéDiqimé RoL wéRiRim isDéDiqimé YoL.!.. ßumuyDu Hayat Déd!q|éri Hayat a$|ınDa q0sq0camaN ß!r rüya Uyan Art|q ß!tt! Rüya éLé$tiRmé ßéN!.. ßéYéndiYSén takD!R éD....! h0$una qiTmi0r muyum kaFana taqMa siKdiR éDD..! ' séninLé i$im ßitmédi ßitméz, a$k qün...
  3. En yeni delikanlı nickler

En yeni delikanlı nickler

yeni delikanlı nickler en yeni delikanlı nickler sözler Benimle Konusmak İcin Akıllı Olmalısın Bana Yetişmek İcin Hızlı oLmaLısın Beni GEcmeKmi İstiyorsun Şaka Yapıyo OLmasLısın Nê KrâL’ınâ qîDêRîM Nê âLaYıNâ,ßî DuRuM VâR$â KrâL’ıdâ qêLîR âYâqımâ âLâYıDâ!«« Ölüm Ani Öğrenciyiz Die Sevmiyelim Mi Yani §éNîNLé i$im ßiTMéDi ßiTMéz,a$k qûZ YûZû qôRMéDî qôRMéZ,SaNa SôYLéMéYé...
  4. üsttekine yeni nick bulmaca

üsttekine yeni nick bulmaca

Güzel, doğru dürüst bi nick olsun üsttekinin kalbini kırmadan hadi buyurun.... ilk bana bir nick bulun bakem:)
  5. Çok yeni nickler

Çok yeni nickler

çok yeni nickler, sözler burada arkadaşlar. Çok ama çok yeni msn nickleri - sözleri nerede; tabi ki burada Melek'ler:muz: ♥ Gözlerin gözlerimde, ellerin ellerimde, aşkın içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni çok sevmeye devam edeceğim… ♥ Seni ben değil gözlerim seçti, onlar sevdi onlar beğendi. Sen benim değil onlarınsın gittiysen bana ne onlar ağlasın… ♥ Geceler seni sevdiğim...

Sayfayı Paylaş