gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gönen Kalbimin Işığı Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Gönen Kalbimin Işığı Şarkı Sözü istiyorum o şarkıya bayılıyorum nede güzel söylemiş gönen :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Gönen Kalbimin Işığı Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gönen Bahsetme Şarkı Sözü

Gönen Bahsetme Şarkı Sözü

Gönen Bahsetme Şarkı Sözü istiyorum sizden lütfen Gönen Bahsetme Şarkı Sözlerini ekleyin.
  2. Gönen Selamla Şarkı Sözü

Gönen Selamla Şarkı Sözü

Gönen Selamla Şarkı Sözü de eklerseniz sitenize çok sevinirim.
  3. Gönen Bahsetme Şarkısının Sözleri

Gönen Bahsetme Şarkısının Sözleri

Gönen Bahsetme Şarkı Sözü Gönen Bahsetme Şarkı Sözleri Genç popçulardan Gönen'in seslendirdiği Bahsetme adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gönen Bahsetme Şarkısının Sözleri Aklım Söyledi Aslında Yüreğim Dinlemedi Kahreder Öldürür Süründürür Üzer Dedi Dinlemedin Aklım Başımda Değildi Ki Yorgan Döşek Yattım Ama Ayaktayım Şimdi Adını...
  4. Gönen Selamla Şarkısının Sözleri

Gönen Selamla Şarkısının Sözleri

Gönen Selamla Şarkı Sözleri Gönen Selamla Şarkısı Sözleri Genç popçulardan Gönen'in seslendirdiği Selamla adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Özledim çok özledim Uğramadım dağıttığım barlara Nereye gitsen biliyordum Yinede vuramadım kendimi sokaklara Kuşları göçleri dalmışım seyre Seyrine doyulmuyor ah aşk ah aşk Selamla tutuşan kalbin halini yine sen anla Sen anla...
  5. Gönen Kalbimin Işığı Şarkısının Sözleri

Gönen Kalbimin Işığı Şarkısının Sözleri

Gönen Kalbimin Işığı Şarkı Sözleri Gönen Kalbimin Işığı Şarkısı Sözü Genç pop müzik şarkıcısı Gönen'in seslendirdiği Kalbimin Işığı şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Daha Yeni Tanıdım Seni Biranda Her Dakikam Oldun Gözlerinden Kaçamıyorum Daha Beş Dakika Geçti Aklım Fikrim Sen Oldun Gönlüme Sağanak Yağabilirmisin Bir Kıvılcım Yandı Kendime Geldiğim O An Sevgilim...

Sayfayı Paylaş