gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gönen - Vesile

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

İçimdeki çiçeğe güneş bile bayılır
    Dört mevsim solmaz
    Gidenler yüreğimize yenileri çağırır
    Sevene bir şey olmaz
    Kaderde sürüne sürüne yol almak varsa
    Bunu göze alabilirim
    Aynı yerde durunca yürek sana varacaksa
    Yerimde sayabilirim
    Ayıp değil öğren bilmiyorsan
    Adalet sonunda yerini bulur
    Kötülük edene bile kızma canım
    Bilmeden iyiliğe vesile olur

Gönen - Vesile konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gönen Termal Resort

Gönen Termal Resort

Sınıfı : 4 Yıldızlı İlçesi : Gönen Oda Özellikleri: 378 toplam oda, 790 toplam yatak, 3 suit oda, 2 özürlü odası, 1 sigara içilmeyen oda, 372 standart oda. Havuz, dağ, tarih manzarası var. Detaylar: Direk telefon, balkon, minibar, internet bağlantısı, uydu tv, digiturk, split klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, termal su. Bilgi: Split klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv...
  2. Gönen Kaplıcaları

Gönen Kaplıcaları

gönen kaplıcaları gönen kaplıcaları pansiyon bandırma bandırma çamur Gönen kaplıca bilgilerini sizler için sunuyorum kaplıca suyunun özellikleri ve nelere iyi geldiği buyrun arkadaşlar Bulunduğu yer : balıkesir Su sıcaklığı :79°C Gönen ilçesi merkezindedir. Gönen çayına yakındır. Bandırma iskelesine 40 km, Balıkesir’e 60 km. uzaklıktadır. Kaplıcanın bulunduğu yer, 600 metrekarelik bir alanı...
  3. Gönen Bahsetme Şarkısının Sözleri

Gönen Bahsetme Şarkısının Sözleri

Gönen Bahsetme Şarkı Sözü Gönen Bahsetme Şarkı Sözleri Genç popçulardan Gönen'in seslendirdiği Bahsetme adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gönen Bahsetme Şarkısının Sözleri Aklım Söyledi Aslında Yüreğim Dinlemedi Kahreder Öldürür Süründürür Üzer Dedi Dinlemedin Aklım Başımda Değildi Ki Yorgan Döşek Yattım Ama Ayaktayım Şimdi Adını...
  4. Gönen Selamla Şarkısının Sözleri

Gönen Selamla Şarkısının Sözleri

Gönen Selamla Şarkı Sözleri Gönen Selamla Şarkısı Sözleri Genç popçulardan Gönen'in seslendirdiği Selamla adlı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Özledim çok özledim Uğramadım dağıttığım barlara Nereye gitsen biliyordum Yinede vuramadım kendimi sokaklara Kuşları göçleri dalmışım seyre Seyrine doyulmuyor ah aşk ah aşk Selamla tutuşan kalbin halini yine sen anla Sen anla...

Sayfayı Paylaş