gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Gönlümün Doğum Lekesi

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Kırıklarından taç yaptım kendime.. Hayaller taşıyorum başımın üstünde.. Paramparça.
    Bir sonbahar rüzgarının dalından ayırdığı yaprağın kaderi gibi oradan oraya savrulmakla geçiyor ömrüm güç bu. Zor bedeller ödedim ömrümce ödüyorum halen zor zamanlar geçiriyorum acılarım öyle yoğun öyle çirkef ki ağlayamıyorum bile ama saklıyorum bana ait olanı gizliyorum yine de. Gözlerimi açmakta zorlandığım ama katiyen uyumadığım gecelerimde sığındığım düşüm o. Benimle beraber doğmuş olmasının verdiği güven var onda her zaman benimle gözlerimi yumup toprak olup yok oluncaya kadar da benimle olacağı için bu denli yaşıyorum belki de onu o yüzden küçülmüyordu ona bakışlarım hep canlı gözlerle hep iri iri bakışlarla hayallerime katıyorum onu.

Doğum lekem o benim gönlümün lekesi. Çıkmayacak olan.
    Öyle güzel bir yere saklanmış ki kimse göremiyor bulamıyor. Kirletemiyor onu ulaşamıyorlar ona. Yalnızca ben biliyorum yerini istediğimde ben yaşıyorum onu doyasıya düşüme renk katıyorum onunla. Bekliyorum ki gelsin gelsin beni sarp karanlıklarımdan kurtarsın. Adına layık olduğunca beni hayata bağlasın. Gözlerimdeki pusu nemi kaldırsın. merhem olsun beni uykularımdan uyandırsın. Umut olsun hayatımı yeşillendirsin. Çirkef acılarıma üç noktalar koymaktan vazgeçirsin beni. Cümle sonlarıma konulan asil bir nokta masallarımı kıskandıracak bir mutlu son olsun.
    Bir benzeri de onda olsun o lekenin beni benim onu hayal ettiğim gibi hayal etsin. Doğum lekeleri çıkmaz çıkmayacağını benden asla gidemeyeceğini bilsin.
    Saklıyorum onu usulca sessizce kimsenin ulaşamayacağı yerlerde. Gece yastığıma başımı koyupta düşündüğümde sadece benim bulabileceğim labirentlerde gizliyorum onu. Kirletilmemiş kırıklara uğramamış Hiç ona açılmamış şekilde.
    Bekliyorum gelecek. hissediyorum. Benle yaşayacak nefes alacak kaybolmayacak asla bende.
    Hayal kurmak ne de özlemişim seni..

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gönlümün Doğum Lekesi
    Öyle güzel bir yere saklanmış ki kimse göremiyor bulamıyor. Kirletemiyor onu ulaşamıyorlar ona. Yalnızca ben biliyorum yerini istediğimde ben yaşıyorum onu doyasıya düşüme renk katıyorum onunla. Bekliyorum ki gelsin gelsin beni sarp karanlıklarımdan kurtarsın. Adına layık olduğunca beni hayata bağlasın. Gözlerimdeki pusu nemi kaldırsın. merhem olsun beni uykularımdan uyandırsın. Umut olsun hayatımı yeşillendirsin. Çirkef acılarıma üç noktalar koymaktan vazgeçirsin beni. Cümle sonlarıma konulan asil bir nokta masallarımı kıskandıracak bir mutlu son olsun.

İNŞALLAH ....harika bir paylaşımdı çok duygulandım yine teşekkürler bitanem

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

saol canım emeğine sağlık

4. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bir benzeri de onda olsun o lekenin beni benim onu hayal ettiğim gibi hayal etsin. Doğum lekeleri çıkmaz çıkmayacağını benden asla gidemeyeceğini bilsin.

5. gökçe

gökçe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Saklıyorum onu usulca sessizce kimsenin ulaşamayacağı yerlerde. Gece yastığıma başımı koyupta düşündüğümde sadece benim bulabileceğim labirentlerde gizliyorum onu. Kirletilmemiş kırıklara uğramamış Hiç ona açılmamış şekilde.
    Bekliyorum gelecek. hissediyorum. Benle yaşayacak nefes alacak kaybolmayacak asla bende.
    Hayal kurmak ne de özlemişim seni..

Harikasın bitanem emeğine sağlık...

6. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

ya ben bayiliyorum bu kizin yazilarinaAllahim bir insan bu kadar mi hassas olur?

7. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

kimin kızı bitanesi o desem ukalalık etmiş olurmuyum arkadaşım:)

8. Cangülüm

Cangülüm Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

harikaydı emeğinize sağlık.

9. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

cok guzeldi emegine sgalik

Gönlümün Doğum Lekesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. güneş gibi doğdun gönlüme

güneş gibi doğdun gönlüme

güneş gibi doğdun gönlüme
  2. Doğum Lekesi Nedir

Doğum Lekesi Nedir

Doğum Lekesi Nedir nasıl geçer ve neden olur bu doğum lekeleri yaa bir yardım edin bilgi verin.
  3. Doğum Lekesi Aldırma Yolları

Doğum Lekesi Aldırma Yolları

Doğum Lekesi Aldırma Yolları nelerdir bıktım şu doğum lekelerinden bunlardan kurtulmanın yolları var mı
  4. Doğum Lekesi Tedavisi Yöntemleri

Doğum Lekesi Tedavisi Yöntemleri

doğum lekesi nedir doğum lekesi nasıl tedavi edilir Uzun uğraşlar sonrasında hamile kaldınız ve nihayet bebeğinizi kucağınıza aldınız. Canınızın bir parçası olan bebeğiniz de doğum lekesi olduğunu gördünüz. Halk arasında doğum lekeleri aşerme dönemi süresinde aşerilen yiyeceği yiyemeden oluştuğuna inanılıyor. Lakin bu inançları bir kenara bırakıyor ve doğum lekeleri tedavisi hakkında merak...
  5. Doğum Lekesi Nasıl Giderilir

Doğum Lekesi Nasıl Giderilir

doğum lekeleri nasıl geçer doğum lekeleri için çözümler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kimi zaman ruhsal sorunlar yaratan ve daha bir çok olumsuz etkilere neden olan doğumsal lekeler için bu yazımızda etkili bilgilere değiniyor ve doğum lekeleri nasıl giderilir hepbirlikte öğreniyoruz Melek'ler. Suna Dumankaya’dan Yüzdeki doğum lekeleri için kür Akşamları bir armut kabuğunu...

Sayfayı Paylaş