gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden ne kadar güzel bir şarkı değil mi benim yüreğime hitap ediyor adeta :)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri

Gönül dağı yağmur yağmur varan olunca
    Akar can üstüne sel gizli gizli
    Bir tenhada can cananı bulunca
    Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy yar

Dil gizli gizli Dil gizli gizli
    Dil gizli gizli Dil gizli gizli

Dost elinden gel olmazsa varılmaz
    Rızasız bahçenin gülü verilmez
    Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez
    Gönülden gönüle gider yar oy yar oy yar oy yar

Yol gizli gizli Yol gizli gizli
    Yol gizli gizli Yol gizli gizli

Seher vakti garip garip bülbül öterken
    Kirpiklerin o kok yar yar cana batarken
    Cümle alem uykusunda yatarken
    Kimseler görmeden yar oy yar oy yar oy yar

Gel gizli gizli gel gizli gizli
    Hoyratlar görmeden yar oy yar oy yar oy yar
    Horozlar ötmeden yar oy yar oy yar oy yar

gönül dağı şarkı sözü gönül dağı sözleri istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Neşat Ertaş   Gönül Dağı

Neşat Ertaş Gönül Dağı

neşatertaş nejat ertaç neşet ertaş gönül dağı indir dil gizli gizli yar Gönül dağı yağmur yağmur varan olunca Akar can üstüne sel gizli gizli Bir tenhada can cananı bulunca Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy yar Dil gizli gizli Dil gizli gizli Sinemi yaralar yar oy yar oy yar oy yar Dil gizli gizli Dil gizli gizli Dost elinden gel olmazsa varılmaz Rızasız bahçenin gülü verilmez Kalpten...
  2. Orhan Gencebay - Gönül Dağı

Orhan Gencebay - Gönül Dağı

orhan gencebay sıralı dağlar övünmeyin bölük bölük sıralı dağlar orhan gencebay daglar Övünmeyin bölük bölük sıralı dağlar Sizden büyük aşılmayan gönül dağı var Söz gümüşse sükut altın ne diyeyim ben aman Yüreğimde aşkın sitem yaraları var Söz gümüşse sükut altın ne yapayım ben Aman Yüreğimde aşkın sitem yaraları var Yol vermiyor gönül dağı geçit vermiyor Ahirette verilecek hesapları...
  3. Yer Gök Aşk Gönül Dağı Şarkısı Sözleri istiyorum sizden

Yer Gök Aşk Gönül Dağı Şarkısı Sözleri istiyorum sizden

Yer Gök Aşk Gönül Dağı Şarkısı Sözleri istiyorum sizden mümkünse bana acil olarak Yer Gök Aşk Gönül Dağı Şarkısı Sözlerini yazın.
  4. İşte Sizlere Yer Gök Aşk Dizisi Gönül Dağı Türküsünün Sözleri

İşte Sizlere Yer Gök Aşk Dizisi Gönül Dağı Türküsünün Sözleri

Yer Gök Aşk Dizisi Gönül Dağı Şarkı Sözü Yer Gök Aşk dizisini izleyenleriniz vardır... Orada çalan Gönül Dağı türküsünün sözlerini sizlerle paylaşıyorum meleklerim....Yer Gök Aşk dizisi hakkında kısa bilgi almak isteyen meleklerimiz buradan bakabilirler... Yer Gök aşk Gönül Dağı Sözleri Gönül dağı yağmur yağmur varan olunca Akar can üstüne sel gizli gizli Bir tenhada can cananı...
  5. Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013

Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013

Bu konu; Murat Başaran Gönül Hırsızı Şarkısının Sözleri 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, İşte O Sensin adını verdiği albümüyle 2013 yılına damgasını vurmaya hazırlanan Murat Başaran 'ın Neden şarkısını dinlemenizi tavsiye ederken bu sayfamızda Gönül Hırsızı adlı şarkısının sözlerini de paylaşıyorum .. Kendini kandıradur al hançerini sineme vur Ya da yak...

Sayfayı Paylaş