gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gönül Dilan Beni Alan Yaşadı albüm tanıtımı

Konu, 'Yerli Albüm Tanıtımları' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

gönül dilan layık değilsin gönül dilan genelik modaları [​IMG]
    1. Beni Alan Yaşadı
    2. Her Yandan
    3. İğne Attım Tarlaya
    4. Eman Eman
    5. Diyarbekirim
    6. Yoruldum
    7. Nanay
    8. Layık Değilsin
    9. Zeynep ( Karşı Köyden Davul Sesi Geliyor )
    10. Ay Eş Hanım
    11. Yalanmış ( Yalanmış Aşkın )
    12. Tek Geçerim
    13. Bence
    14. Nanay ( Remix )

Gönül Dilan Beni Alan Yaşadı albüm tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yusuf Erkek Yaktın Beni Dünya & Diva Album Tanıtım

Yusuf Erkek Yaktın Beni Dünya & Diva Album Tanıtım

Yusuf Erkek Yaktın Beni Dünya & Diva FuLL Album 26*05*2008 TRACK LİST 01. Diva 02. Geri Dön 03. Chicka 04. Istemem 05. Cici Kız 06. Yaktın Beni Dünya 07. Tattiti Tattiri 08. Hopbalı Hop Hop 09. Inci Tanem 10. Sevemem 11. Çıldırmış Dediler Bonus Track: 12. Tattiri House Mix (Bonus mix) 13. Chicka House Mix (Bonus mix)
  2. Sarp Maden " Bence " 2008 albüm tanıtımı

Sarp Maden " Bence " 2008 albüm tanıtımı

Sahip olduğu gitar tekniği ve armoni bilgisiyle, Türkiye'nin en yetenekli jazz gitaristlerinin başında gelen Sarp Maden, kendi adını taşıyan ilk albümün hazırlıklarını tamamladı. Daha önce, Acid Trippin, Lodos, Trio Mrio, Quartet Muartet albümlerinden tanıdığınız ve Sibel Köse, İmer Demirer, Elvan Aracı, Ricky Ford, James Lewis, Selen Gülün, Dave Weckl, Anthony Jackson, Sertab Erener, Bülent...
  3. Ey gönül! Yaşadın mı acıyı

Ey gönül! Yaşadın mı acıyı

Ey gönül! Yaşadın mı acıyı Yaşadın mı acıyı, en derinine nakış nakış işleyenini. Yaşadın mı vuslatı yârsız. Kavuşmak ümidini erteledin mi hiç sonsuza. Hiç kabullenmeye çalıştın mı onsuzluğu. Onu ararken kendini kaybettin mi&. Ağladın mı gecelerce gizli saklı yüreğinle. Hiç dost oldun mu acıyla,sırf onun için. Uykusuz kaldın mı bir maşuk uğruna. Peki ya karşılıksız kaldı mı...
  4. Ey Gönül! Yaşadın mı Acıyı ...En Derinine Nakış Nakış İşleyenini..

Ey Gönül! Yaşadın mı Acıyı ...En Derinine Nakış Nakış İşleyenini..

Ey Gönül! Yaşadın mı Acıyı ...En Derinine Nakış Nakış İşleyenini.. Yaşadın mı acıyı en derinine nakış nakış işleyenini. Yaşadın mı vuslatı yârsız. Kavuşmak ümidini erteledin mi hiç sonsuza. Hiç kabullenmeye çalıştın mı onsuzluğu. Onu ararken kendini kaybettin mi&. Ağladın mı gecelerce gizli saklı yüreğinle. Hiç dost oldun mu acıylasırf onun için. Uykusuz kaldın mı bir maşuk...

Sayfayı Paylaş