gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gönül Yazar - Gölgesinde Mevsimler Boyu Oturduğumuz

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Gölgesinde mevsimler boyu oturduğumuz Hep elele vererek hayaller kurduğumuz Kimi üzgün, kimi gün neşeyle dolduğumuz
    O ağacın altını şimdi anıyor musun?
    O güzel günler içim bilmem yanıyor musun?

Attığımız tarih de, çizdiğimiz o kalp de
    Silinmemiş duruyor, hepsi yerli yerinde
    Sen şarkılar söylerdin yatarken dizlerimde
    O ağacın altını şimdi anıyor musun?
    O güzel günler içim bilmem yanıyor musun?

Gönül Yazar - Gölgesinde Mevsimler Boyu Oturduğumuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gönül

gönül

GÖNÜL GÖNÜL DEDĞİN İPEKTEN ZARİF GÖNÜL EHLİ OLANLAR OLUR ARİF ARİFE GEREKMEZ DOSTLAR TARİF ANLATIR ONLAR MANA YOLLARINI. GÖNÜLÜ MEVLAYA VERENLER GÜLER ONLAR AŞIKLARIN İZİNİ SÜRER GÖZLERİNE KUDRET SÜRMESİ SÜRER ANLATIR ONLAR SIR YOLLARINI. GÖNÜL ÇOK YÜCEDİR KIRMAYA GELMEZ PİR ETEĞİ TUTANLAR KÜFÜRE DÖNMEZ GÖNÜL ERLERİ ÇİĞ LAFI SEVMEZ ANLATIR ONLAR PİŞMENİN YOLLARINI. GÖNÜL MÜCEVHERDİR AŞK...
  2. Mevsimler

Mevsimler

İlkbahar mevsimi görmek; bütün isteklerin gerçekleşmesine, yaz mevsimi; bolluk ve berekete, sonbahar mevsimi; sağlığın ve işlerin bozulmasına, kış mevsimi; işlerde başarılar sağlamaya, yaz ayında kış fırtınası görmek; kötü bir haber alarak çok üzüleceğinize işarettir
  3. Kucağa oturduğuna bin pişman

Kucağa oturduğuna bin pişman

Keşke el sallasaydım Gülben Ergen, Erbil'in kucağına oturduğu için çok pişman... İŞTE BÖYLE BARIŞTILAR Gülben Ergen, Mehmet Ali Erbil ile arasındaki buzları Kıbrıs'ta eritti. Ancak suların durulmasına sevinse de, barışmanın coşkusuyla Erbil'in kucağına oturduğu için çok pişman... Sevinç başına iş açtı Mehmet Ali Erbil, Hüsnü Şenlendirici'nin adı tanıtım yazılarında kendisinden...
  4. akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

akşam keyfinde Özgün ve Gönül yazar var

özgün ve sevgilisi işte Özgün ve Gönül Yazar!lı akşam keyfi...... İnsan hissettiği yaşta olurmuş ya işte aşk kadını Gönül Hanım...... ‘AŞK İSTİYORUM!’ AKŞAM KEYFİ’NE KONUK OLAN GÖNÜL YAZAR, KENDİNE GÖRE BİR AŞK ARADIĞINI DUYURDU.. Dünden bugüne tam 6 kişi ile evlenen Gönül Yazar, yedinci kocasını istediğini söyledi. Yazar, ‘Aşk istiyorum. Ömrümü beraber geçirebileceğim, ölene kadar el...
  5. Oturduğunuz yerde bel inceltme

Oturduğunuz yerde bel inceltme

Oturduğunuz yerden her iki bacağınızı yerden keserek yirmi santim yukarı kaldırın, on saniye bekleyip bacaklarınızı bırakın. Nefes burada çok önemlidir. Karın kasının üzerinde diyafram vardır. Derin bir nefes alıp bacakları yerden 20 santim çekip on saniye kalın. Yaklaşık olarak gün içinde 15-20 tekrar yapın. Bunları yaparken aynı zamanda nefesinizi kontrol etmeyi de unutmayın. Nefes kontrolü...

Sayfayı Paylaş