gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Gönülçelen' de Eli Bıçaklı Kim?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gönülçelen dizisi, gönülçelen murat hoca, gönül çelen hasret, gönül çelen dizisi, gönül çelen katili, gönül çelen yeni bölüm, gönül çelen hakkında
    Her nedense murat ile hasreti birlikte görünce içimde birşeyler oluyor mutlu oluyorum sanki gerçekmiş gibi.. Hanımlar Gönülçelen de tam herşey yoluna giriyor Hasret ile Murat barışıyor diyorum ama eli bıçaklı biri hasretin arkasından geliyor. Hiç ama hiç birşey tahmin edemiyorum alala kim olabilir o eli bıçaklı o sarı eda mıdır nedir o olabilir mi diyorum ama onada ihtimal veremiyorum o boyunun ölçüsünü aldı ve yok oldu bu eli bıçaklı hasretin evine kadar gelme cesaretini gösteren şahıs kim olabilir.

Ay tahminlerinizi bekliyorum ben bekleyemeyeceğim diziyi çatladım meraktan...

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Ben izledim diziyi ve eli bıçaklı değil bence o yanıltma amacı ile öyle gösterdiler sadece kapıya gelen kimse ki ben hasretin babasından süpheleniyorum sadece elini kapıya doğru koydu biz reklam araalarında elinde bıçak var gibi gördük neyse bence babası kapıya gelen hasretin kapıyı açtıgında ki yüz ifadesi öyle diyor bence....

Gönülçelen' de Eli Bıçaklı Kim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kim istedi de vermedi?

kim istedi de vermedi?

Horasan vâlisi Abdullah bin Tâhir, çok âdil biriydi. Jandarmaları birkaç hırsız yakalamış, vâliye bildirmişlerdi. Getirilirken hırsızlardan birisi kaçtı…. O sırada Hiratlı bir demirci, Nişapur’a gitmişti. Demirciyi, gece eve giderken, jandarmalar yakaladılar ve diğer zanlılarla beraber vâliye çıkardılar. Vâli dedi ki: - Hepsini hapsedin! Bir suçu olmayan demirci, hapishanede hemen abdest...
  2. yalandan kim ölmüş demi

yalandan kim ölmüş demi

Padişahın biri: - "Bana yalan söyleyebilene bir küp dolusu altın vereceğim!" demiş. Yalancılar, hemen saraya koşuşturup başlamışlar yalana; 1.Yalancı: - "Bir kuş, aslanı kapıp yuvasına götürdü." Padişah: - "Bunun neresi yalan?" Kuş kartaldır, arslan da kuzu kadar minik bir yavru. Kaptı mı götürür tabii!" 2.Yalancı: - "Komsu ülkede bir eşeği kral...
  3. Teoman - Gönülçelen

Teoman - Gönülçelen

Kırıklarını aldırdım kalbimin Zırhımı çıkarttım astım portmantoya Güzel vücutlar boş suratlar Benimse yenmiş tırnaklarım Titrek ellerim var Evet dedi ben de seni aldattım Bİr kez de değil üstelik Çünkü beni çok kanattın Çok sevdiğim bir yalandın Gönülçelen gönülçelen Aynı anda utanmadan Hem kırıcı hem kırılgan Yordun beni gönülçelen Gönülçelen gönülçelen Biraz gerçek biraz yalan Hem...
  4. Deniz Arcak - Eller Aldatır

Deniz Arcak - Eller Aldatır

Geceler hain düşman Peşimde yalnızlığım Sarıldım yokluğuna Çaresiz karanlığa Nefretim yalan Unuttuğum yalan Seni aldatmadım inan Hiç yoktun yanımda Dostlarım düşman Yalnızım inan Sensizim yağmurda Hiç yoktun yanımda Ah eller aldatır Aşklar yorulur inan Unutur seni eller bir tanem
  5. gönülçelen

gönülçelen

gönülçelen çekim mekanları ya süper bir dizi severek izliyorum izliyemediklerimide internetten izliyorum hemen bitmez inşaallah

Sayfayı Paylaş