gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

GönülÇelen'in Günü Değişti.

Konu, 'TV dizisi' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

gönülçelen günü değişti gönülçelenin günümü değişti murat ve hasret hasret murat
    Benim Canııım dizim .. Gönülçelenciler size bir haberim var buyrun;

Hasret ve Levent karşılıklı konuşarak nikah kararlarından vazgeçmiştir. Murat olan biten her şeyi Levent’ten öğrenir. Levent işlerin bu noktaya gelmesinde esas sorumlu olarak Murat’ı görmektedir. Öte yandan Ceren de soluğu Hasret’in yanında alır. Murat ile oynadıkları oyunu ona söyleyemediği için pişmanlık duymaktadır. Ancak Hasret her şeyi bir başkasından öğrenecektir. Murat ve Hasret’in yolu bir kez daha kesişir. Artık aralarında hiçbir sır kalmamıştır!
    Kobra ve Cafer’in define arama çabaları tüm hızıyla devam eder. Yaptıkları bir sakarlık tüm mahalleyi etkileyecektir. Ancak ikisinin de vazgeçmeye niyeti yoktur.
    Yeni Bölüm 3 Nisan Pazar Günü Saat 22.00′de Atv’de

2. ebe melek

ebe melek Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    ay bu muratla hasret kavussalar valla sadaka vercem yahu hahahahahahhah

GönülÇelen'in Günü Değişti. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evli erkeğin günden güne değişimi :D

Evli erkeğin günden güne değişimi :D

6. hafta: Seni seviyorum 6. ay: Tabii ki, seni seviyorum 6. yıl: Seni sevmesem çoktan çeker giderdim 6. hafta: Askım, ben geldim 6. ay: Selam! 6. yıl: Annen ne yemek yapmış? 6. hafta: Zahmet etme, ben açarım 6. ay: Ben açayım mi kapıyı? 6. yıl: Yahu şu kapıya baksanıza! 6. hafta: Sevgilim, Ayşe telefonda 6. ay: Seni arıyorlar 6. yıl: Telefoooon! 6. hafta: Zor bir çocukluk...
  2. Bizim Yenge Dizisinin Günü Değişti

Bizim Yenge Dizisinin Günü Değişti

bizim yenge dizisi oyuncuları yayın günleri nezaman hakkında detaylı bilgiler burada Kanal D'nin sevilen dizisi Bizim Yenge Çarşamba günleri yayınlanıyordu melekler...Ama artık yayın günü değişmiş sevilen oyuncuların oynadığı dizi artık Cumartesi günleri yayınlacak...Dizinin hayranlarına duyurulur... Eğlencenin günü değişti, “Bizim Yenge” cumartesi ekranına taşındı.Başrollerini Şebnem...
  3. Atv'de Dizilerin Yayın Günü Değişti

Atv'de Dizilerin Yayın Günü Değişti

atv diziler yayın günleri seni bana yazmışlar kalbim seni seçti yayın günü değişti hangi gün yayınlanacak hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Atv'nin iki sevilen dizisi Seni Bana Yazmışlar ve Kalbim Seni Seçti'nin yayın günleri değişti melekler...Cemal Hünal'ın oynadığı sevilen dizi Seni Bana Yazmışlar ve Ebru Cündübeyoğlu'nun oynadığı Kalbim Seni Seçti'nin yayın günü ile ilgili...
  4. "Kayıp" Dizisinin Yayın Günü Değişti

"Kayıp" Dizisinin Yayın Günü Değişti

kayıp dizisi, kayıp dizisi yayın günü, kayıp dizisinin yayın tarihi Sevgili melekler, Kanal D'nin sevilen dizisi Kayıp'ın yayın günü değişti. İlk olarak Cuma akşamları 20.00'de yayınlanan Kayıp, daha sonra Cumartesi akşamına alınmıştı. Reytinglerde umduğu başarıyı yakalayamayan Kayıp dizisi, yayından kaldırılan Fatih dizisinden boşalan yere geldi. Kayıp artık Pazartesi akşamları 20.00'de...
  5. A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

A.Ş.K. Dizisinin Yayın Günü Değişti!

aşk dizisi yayın günü, aşk dizisi, aşk dizisi hangi gün Sevgili melekler, Kanal D'nin en sevilen dizilerinden A.Ş.K.'ın yayın günü değiştiç Başrollerinde Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ı izlediğimiz A.Ş.K. dizisini her pazartesi akşamı 22:00'den itibaren izleyebiliriz.

Sayfayı Paylaş