gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Gönüllerin Sultanı

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

2. Ayse&serkan

Ayse&serkan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Gönüllerin Sultanı
    :clapping: SÜPER YAZI YAA....

Gönüllerin Sultanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gönül

gönül

GÖNÜL GÖNÜL DEDĞİN İPEKTEN ZARİF GÖNÜL EHLİ OLANLAR OLUR ARİF ARİFE GEREKMEZ DOSTLAR TARİF ANLATIR ONLAR MANA YOLLARINI. GÖNÜLÜ MEVLAYA VERENLER GÜLER ONLAR AŞIKLARIN İZİNİ SÜRER GÖZLERİNE KUDRET SÜRMESİ SÜRER ANLATIR ONLAR SIR YOLLARINI. GÖNÜL ÇOK YÜCEDİR KIRMAYA GELMEZ PİR ETEĞİ TUTANLAR KÜFÜRE DÖNMEZ GÖNÜL ERLERİ ÇİĞ LAFI SEVMEZ ANLATIR ONLAR PİŞMENİN YOLLARINI. GÖNÜL MÜCEVHERDİR AŞK...
  2. Emel Müftüoğlu - Gönülden Gönüle

Emel Müftüoğlu - Gönülden Gönüle

Topladım eşyayı vurdum yola Bulamadım yolu vardım sana Gönülden gönüle uçtum nafile Yerin dolmuyor Kucaktan kucaktan düştüm sahile Sesin vurmuyor Dedim kaç kurtarcanın dinezlere dök Çek çıkar kalbini tam yerinden sök Faydasız kirpiğin bağrımda ok Akıl başta gönül aşkta Bana uymuyor
  3. Sultanın Köşesi....

Sultanın Köşesi....

mekanın melekleri hepinizi sultan ablanızın köşesine bekliyorum.... http://img511.imageshack.us/img511/7909/imagesjghukjggi8.jpg gelin köşeme sizi sultanlargibi ağırliyim...
  4. Sultana Biyografisi

Sultana Biyografisi

sultana sultana sarkici 2000 yılında Doublemoon'dan çıkan albümü "Çerkez Kızı" ile Ahmet Ertegün'ün de söylediği gibi bir "ilk"e imzasını attı. Albümde yer alan "Kuşu Kalkmaz" şarkısının medyada ve sansür kurulunda yarattığı tsunami etkisi hala günümüzde artçı sarsıntılar olarak devam etmektedir. Sultana hip - hop müziğine göbek dansının buram buram cinsellik...

Sayfayı Paylaş