Google Amca Sen Her Şeyi Biliyor Musun?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye

Google amcaya ne sorarsak cevaplıor ? Mu acaba hahaha
    Eee bunlar da sorulur mu demeyin meleklerim vallahi sormuşlar yahu.

nod32 ilacı indir (nod32 bir antivirüs programıdır)

dovlond vinap (esasen download winamp yazmak istemiş)

isimle numara bulma

aykü testisi
    istediğin msn adresi çalma

msn şifreler kıran program

sevgilim beni aramıyor neden? (google nerden bilsin yahu)

web sitemde nasıl mp3 bulabilirim (aranınca bulunuyorsa herkes kendi sitesinde arasın o zaman)

d smart kanalını göster (oldu.. başka? arama motorunu ne sanıyosun sen?)

sagopa kajmer ve ceza neden kavga etti (google ne bilsin :s)

yalan dünya dizisi hangi gün (google mısır patlat izleyelim :p)

tevedeki proramlar (kro demek bile gelmiyor içimden)

sevgilime kandil mesajı göndericem (eee? napalım yani?)

evliligi kurtarmanin yollari (bazıları da böle :s)

1 ayda nasıl şişman olunur (gel google seni şişmanlatıcak)

yetti artık bu gece belki kafama sıkarım mp3ü download (çabuk mp3 bulun buna.. evlat gidiooo)

msnde engellendimmi gör bul (nerde benim x-ışınlı gözlüklerim!?)

kız nasıl tavlanır? (google da bilmiyor nolcak simdi)

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye

:):) eheuehuhu googlede benı arasın belkı bulurr

3. <3PirayeEda<3

<3PirayeEda<3 Yeni Üye

Ben bikere meraktan canım sıkıldı ne yapayım yazdım kel alaka şeyler çıktı :D teşekkürler :D

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

:puha: zeki mürende bizi görecek mi yazıyorum ( google bilir diye yazdım hayret çıkmadı ) :D:D

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

:D :D sesli güldüm :D :D

6. La google bizim yaptıklarımızı yayınlıyor kanmayın :) :d:) :d :) :d

AYŞEDEN bunu beğendi.
  7. :))

:)) Forum Okuru

google sen çok komiksin hahaha :)))))

8. sezeen

sezeen Forum Okuru

sen wharyhaaa puha

9. şeyhmus

şeyhmus Forum Okuru

ya google sen bukadar şeyi nerden buluyorsun

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kroooooooooooosun

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

google amcacım

12. hasan baran gülmez

hasan baran gülmez Forum Okuru

13. bi sus

bi sus Forum Okuru

Google Herşey için ayarlanmış bir arama motorudur. interneti bulan kişi google ı bu şekilde ayarlamıştır Sizcede Dahice Değil Mi? ...

14. :))

:)) Forum Okuru

:D :D sesdli güldüm

15. AYŞEDEN

AYŞEDEN Hamiş Melek

Google bizim yaptıklarımızı yayınlıyor ahanda burda diye ama güzel bi arama motoru rakip cıktı google yandex yandexle yandexle

Google Amca Sen Her Şeyi Biliyor Musun? konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şimdi biz neyiz biliyor musun?

biz neyiz şimdi biz neyiz biliyor musun seninle Akıp giden zamana göz kırpan yorgun yıldızlar gibiyiz. Birbirine uzanamayan Boşlukta iki yalnız yıldız gibi Acı çekiyor ve kendimize gömülüyoruz Bir zaman sonra batık bir aşktan geriye kalan iki enkaz olacağız yalnızca Kendi denizlerimizde sessiz sedasız boğulacağız Ne kalacak bizden? bir mektup, bir kart, birkaç satır ve benim su kırık...
  2. Hayattan Ne istediğini Biliyor musun?

. En ünlü markalara verdiğiniz siparişin bile yanlış gelme ihtimali var. Farkında olun ya da olmayın Tanrı’ya verilen sipariş asla yanlış gelmiyor. Ne ister, ne dilerseniz içtenlikle, yukarısı size bunu yolluyor. Eksikliği olmayan ve hep fazlası olan bir hediyeniz oluyor. Tek sorun, bu dilekleri isterken bilinçaltınız devrede ise deşifre oluyorsunuz. Kendine yakalanmaktan daha...
  3. aşk nedir biliyor musun????

Aşk* yaşamayı bilene aşktır.. Aşk* sevmeyi bilene aşktır.. Aşk* özlemleri ile aşktır.. Aşk* hasrettir ! Aşk nedir biliyormusun ? Aşk anlatılamayacak kadar anlamlı Anlatılamayacak kadar güzel Bir o kadar da yürekliliktir ! Ben yürekliydim* ama şimdi ağlıyorum... Birini sevmek yetmiyormuş Birini özlemekte yetmiyormuş Aşkı ben yanlış anlamışım ! Aşk meher sevipte kaybetmekm Hiç...
  4. En Acıtanı Ne Biliyor Musun ?..

En acıtanı ne biliyor musun ?.. ... hani o gidişlerin var ya... sessizce... suskun ... ... kırılan sen olduğun halde... kendisiymis gibi... hani o arkasına dahi bakmadan gidişleri... hani senin "o an" "oracıkta" "ancak" arkasından baka kaldığın... anın durması için yalvardığın, tutup ucundan geri çevirmeye çalıştığı an varya, hani yapabilsen o merdiveni,...
  5. Google her şeyi çözüyor

[IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG] [IMG]
  6. Tan - Biliyor musun?

Gurur mu yaptın gitme Bir hikayem var Kendime göre Haklı sebeplerim var Biliyor musun kötü karakterler var Biliyor musun seni benden çalarlar Biliyor musun herkes ben gibi sevmez Biliyor musun her masal mutlu bitmez Baktığın her yerde beni göreceksin İçin hep acıyacak çok üzüleceksin Yazın tatil yolunda, aşk filminin sonda Başka kollarda öğreneceksin Eski zamanda iki aşık varmış Çok...
  7. Biliyor musun...?

BİLİYORMUSUN... KENDİ DİRSEĞİNİN YALAMANIN MÜMKÜN OLMADIĞINI? EĞER KUVVETLİCE HAPŞIRSAN BİR KABURGANI KIRABİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRMANI BASTIRMAYA ÇALIŞSAN KAFANDAKİ YADA BOYNUNDAKİ BİR KAN DAMARININ ÇATLAYA BİLECEĞİNİ VE BUNDAN ÖLEBİLECEĞİNİ? VE HAPŞIRIRKEN GÖZLERİNİ AÇIK TUTMAYA ÇALIŞSAN DIŞARI DOĞRU FIRLAYABİLECEKLERİNİ? DOMUZLARIN VÜCUT YAPILARININ ONLARIN GÖKYÜZÜNE BAKMALARININ İMKANSIZ...
  8. Seni Özlüyorum... biliyor musun ?

Seni özlüyorum. Gecenin en zifiri anında bile odamı aydınlatan bu aşkı özlüyorum en çok da her gün duyabilmek için çırpındığım sesini. Seni özlüyorum işte… Her kavgamızın sonunda çekdiğim sancıları seni kaybetmek korkusu yüreğimi bir bıçak gibi kestiği anları bile.. Seni özlüyorum kabul ettim artık bunu… Gözbebeklerimin içine yerleşmişsin ve dünyada iyiye ve güzele dair ne varsa...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. yandexle ara sagopa

,
  2. gugıl amca herşeyi biliyor