gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Google Ana Sayfa Resmini Değiştir Google Ana Sayfa Arkaplan Resmini Değiştirme!!!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Google Ana Sayfa Arkaplan Resmini Değiştirme
    Google Ana Sayfaya Arka Plan Resmi Ekleme

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Google arka plan resimin değiştirme konusunda bizden bilgi almak isteyenler için, gmail hesabı almanızı öneriyor ve daha sonra yapmanız gerekenleri aşağıda paylaşıyoruz.

Google Ana Sayfa Resmini Değiştirmek için öncelikle gmail hesabınızın olması gerekiyor. Gmail hesabı olanlar kendi resmini bile koyabilir.

Google anasayfasına girdiğinizde sol alt kısımda "Arka plan resmini değiştir" bağlantısını tıklayın.

Eğer hesabınıza giriş yapmışsanız size pop up açacaktır. Eğer google hesabınıza giriş yapmadıysanız sizi giriş paneline yönlendirecektir.

Google hesabınıza girdikten sonra anasayfaya yönlenecek ve karşınıza çıkacak ekranda bir kaç seçenek ile istediğiniz arkaplan resmini seçebiliresiniz.

2. TCDemet Özdemir

TCDemet Özdemir Forum Okuru

Google Ana Sayfa Resmini Değiştir Google Ana Sayfa Arkaplan Resmini Değiştirme!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebok ana sayfasını yeniledi

Facebok ana sayfasını yeniledi

Popüler sosyal ağ sitesi, açılış sayfasının tasarımında yeniledi. İşte yeni açılış sayfasındaki düzenlemeler. Popüler sosyal ağ sitesi, geçtiğimiz yıl içinde yaptığı güncellemenin ardından, son dönemde oldukça popüler hale gelen Twitter, Friendfeed gibi anlık güncelleme ve yaşam akışı yayınlayıcı mikro-blog sitelerinin özelliklerinden esinlenilerek yaratılmış ana sayfasını yayına soktu....
  2. Google Chrome Ana Sayfa Butonu Resimli anlatım

Google Chrome Ana Sayfa Butonu Resimli anlatım

Google Chrome Ana Sayfa Butonu Google Chrome Ana Sayfa Butonu Aktifleştirme Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Google Chrome Ana Sayfa için resimli anlatım sunuyoruz sizlere. Anasayfa butonu aktifleştirme için sağ taraftaki anahtar simgesini tıklayın, tercihlerden resimdeki kutucuğu seçili yapmanız yeterli.
  3. Google Sayfaları ve Siteleri Nasıl Sıralar?

Google Sayfaları ve Siteleri Nasıl Sıralar?

Google Sayfaları ve Siteleri Nasıl Sıralar? Arkadaşlar Google Sayfaları ve Siteleri Nasıl neye göre sıralar ?
  4. google ana sayfada bram stoker logosu var kim bu bram stoker ?

google ana sayfada bram stoker logosu var kim bu bram stoker ?

Bugün google açtığımda bram stoker isimli şahsa ait logo yapıldığını gördüm, kim bu adam, necidir ?
  5. face sayfamda profil resmimi nasıl değiştiririm

face sayfamda profil resmimi nasıl değiştiririm

Merhabalar. Sanırım biraz teknoloji özürlüyüm.Şimdi soracağım soru garibinize gidebilir ama facemde profil resmimi nasıl değiştirebilirim ? :)

Sayfayı Paylaş