gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Google Chromede geçmiş nasıl silinir bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.

Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Repo nedir? Nasıl işlem yapılır?

Repo nedir? Nasıl işlem yapılır?

repo nedir repo nasıl yapılır nedir nasıl yapılır çeşitleri işlem REPO :Geri alım vaadiyle yapılan satışlardır. Müşteri repo günü parasını bankaya verirken, banka bu para karşılığında menkul değerler ticari portföyündeki kağıtları geçici olarak müşteriye satar. Ancak genellikle müşteri kağıtları fiziken teslim almaz. Vade geldiğinde, kağıdın geri alımı yapılarak müşteriye parası ve faizi iade...
  2. internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

İnternette geçmişi sil nasıl diyoruz geçmişi silme ve silmek işlemi tam olarak nasıl yapılıyor arkadaşlarım tarayıcı farketmez heralde bana anlatırsanız sevinirim girdiğim yerleri kimsenin görmesini istemiyorum da :)
  3. Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Merhaba ben google de ki hesabımı silmek istiyorum ama google de hesap kapatma nasıl olur bilmiyorum aranızda Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır bilen varsa lütfen bana yapmam gerekenleri yazsın kızlar.
  4. Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebookta Toplu Arkadaş Silme Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu Sevgili melekler, facebook için resimli doğum günü mesajları konumuzu daha önce sizlerle paylaşmış, birbirinden güzel resimli mesajlar atmıştık sizlere. Bu sayfamızda da bir başka facebook bilgisi konusunda yardımcı oluyor ve Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu diye merak eden meleklerimize ve sayın...
  5. Diş temizletme işlemi nasıl yapılır ?

Diş temizletme işlemi nasıl yapılır ?

Dişlerim sapsarı üstelik o kadar da fırçalıyorum, arkadaşım dişçide temizletmeyi önerdi ama dişçi fobim var nasıl oluyor bu diş temizletme işi, bilgi verirmisiniz bir zahmet ?

Sayfayı Paylaş