gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Google Chrome Shockwave Hatası ve Çözümü

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

google chrome shockwave hatası chrome shockwave sorun giderme

Sevgili melekler, google chrome kullanıyorsanız, özellikle oyun oynarken karşınıza çıkan shockwave flash çöktü hatası hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. Shockwave flash çöktü sorunu pek çok kullanıcının ortak derdi durumunda. Video izlerken, oyun oynarken en heyecanlı kısımda bu hatayı alan kullanıcı tek kelimeyle sinir oluyor. Eğer shockwave flash hatası alıyorsanız sorunun çözümünü şu şekilde yapabilirsiniz.

Bir Google Chrome sayfası açın. Sağ üst kısımdaki Google Chrome ürününü özelleştirin yada denetleyin kısmına tıklayın

Ayarlar seçeneğine gelin ve tıklayın.

Ayarlar kısmında en alta inin orada Gelişmiş ayarları göster yazısını göreceksiniz. O yazıya tıklayın

Alt kısma ayarların tamamı çıkacaktır. Bu açılan kısımda Gizlilik bölümüne gelin. İçerik Ayarları'na tıklayın.

Şimdi yapmanız gereken Eklentiler başlığı altındaki Eklentileri ayrı ayrı devre dışı bırak seçeneğine tıklamak.

Açılan pencerede iki tane Shockware flash eklentisi göreceksiniz. Bunlardn bir tanesini devre dşı bırak diyerek yaşadığınız sorundan tamamen kurtulabilirsiniz.

2. gizem çekiç

gizem çekiç Forum Okuru

bir tane shocware gözüküyor ama

3. Number1TurK

Number1TurK Forum Okuru

Teşekkürler işe yaradı ;)

4. eceeeee

eceeeee Forum Okuru

çok teşekkürler bayaıdan beri uğrasıyordum bu sayfa sayesınde çozdum sorunu :))

5. zeynep135

zeynep135 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Bende de oluyor arada ama ben kapatıp yeniden açıyordum, artık bunu denerim.

6. xxhsynxx

xxhsynxx Forum Okuru

cok saolun ya allah razı olsun cok saolun :*

Google Chrome Shockwave Hatası ve Çözümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü

windows live messenger communications platform hatası windows live communications platform hatası communication messenger communication çözümü Eğer Windows'un varsayılan temalarından farklı bir tema kullanıyorsanız standart temaya dönüp Windows Live Messenger'ı o şekilde başlatmayı deneyin: Bunun dışında şu adımları uygulamanızı önerebilirim: 1-) Windows Live Messenger'ı...
  2. Google Chrome Çalışmayı Durdurdu Hatası

Google Chrome Çalışmayı Durdurdu Hatası

Google Chrome Çalışmayı Durdurdu Hatası nedir ve lütfen bu hatanın çözümünü yazın ne yapmam lazım:S
  3. Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası ve Çözümü

Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası çözümü Merhaba Sevgili Melek'ler... Bir misafirimiz Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası için bizden çözüm istemiş, biz de bu konuda sizlerinde bilgi sahibi olması adına, bu yazımızda Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu Hatası çözümü hakkında bilgiler sunuyoruz. Windows Gezgini Çalışmayı Durdurdu:...
  4. Google Chrome Kilitlendi Hatası

Google Chrome Kilitlendi Hatası

Google Chrome Kilitlendi Hatası alıyorum bu sorunu çözmek için ne önerirsiniz yani Google Chrome Kilitlendi Hatası çözümü ne olur yardım edin!
  5. İşte Google Chrome Kilitlendi Hatası Çözümü

İşte Google Chrome Kilitlendi Hatası Çözümü

Google Chrome Kilitlendi Hatası Çözümü Eyvah Google Chrome çöktü Hatası "Google Chrome Kilitlendi Hatası alıyorum ne yapmam lazım?" diyen misafirlerimiz ve üyelerimiz, işte size Google Chrome Kilitlendi Hatası ve çözümü hakkında yapmanız gerekenler ve merak ettiğiniz bilgiler. Buyrun Melek'ler; Google Chrome Kilitlendi Hatası Çözümleri şöyledir, tabi ilk yapacağınız şey...

Sayfayı Paylaş