Google Chromu Anasayfa Yapmak için

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Google Chrome Anasayfa Yapma
    Google Chromu Anasayfa Yap

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, sizler için bu sayfamızda v anasayfa yapmak için gerekli bilgileri aktarıyoruz.

< Resme gitmek için tıklayın >

Tarayıcı araç çubuğunda İngiliz anahtarı simgesini tıklayın.

Seçenekler'i (Mac bilgisayarlarda Tercihler'i) belirtin.

Temel Bilgiler sekmesini tıklayın.

"Varsayılan tarayıcı" bölümünde, Google Chrome varsayılan tarayıcım olsun'u tıklayın.

Google Chromu Anasayfa Yapmak için konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor.

”Çocuk yapmak için ehliyet gerekiyor. Aslında çocuk değil, insan yapıyorsun. Ben kendimi bu sorumluluğu almaya yetkin görmüyorum..” Geçtiğimiz ay piyasaya çıkardığı 'Yolun Yarısı' adlı albümüyle 'samimi duygularını' ortaya koyduğunu ifade eden Demir Demirkan, "36 yaşındayım ve hatalarımı, eksiklerimi, yetersizliklerimi, her şeyimi kabul ettim" diye konuştu. Çok mutlu bir çocukluk...
  2. Spor Yapmak İçin 99 Neden

Meleklerim yaz geldi tiril tiril kıyafetlerin içinde incecik olmak değilmi bunun içinde sadece diyet yapmak yetmiyor aynı zamanda sporda yapmak gerek peki sporun vücudumuza yararlarını biliyormuyuz bilmiyoruz :tik: Uzmanlar, spor yapmanın insanın beden ve ruh sağlığı için hayati önemi taşıdığını bildirdi. Spor yapmak için insanın birçok nedeni bulunduğunu ifade eden uzmanlar, spor yapmak için...
  3. Kas yapmak için whey

whey whey protein Gerçi erkeklere daha cok hitap etsede ee kocişinmi , abinmi , kardeşinmi yok canım... KAS YAPMAK İÇİN WHEY PROTEİNİ KULLANIN KAS YAPMAK iÇiN Hücrelerin temel yapı taşı olan proteinler vücut tarafından dokuların tamiri, daha fazla enerji sağlamak ve kas yapmak için kullanılır. Vücudun ihtiyacı olan minimum günlük protein miktarı kilo basına 0,8 gramdır. Sağlıklı 70 kilo...
  4. Karnıyarık Yapmak İçin Patlıcanın Saklanması

patlıcan nasıl saklanır bpatlıcanı dolapta nasıl saklamalıyız karnıyarık için patlıcan nasıl saklanır hakkında bilgi için meleklermekani.com Ben bu ara kendimi kışlık yiyecekler yapmak için pek bi hevesli olduğumu fark ettim yaptıkça yapasım,koydukça koyasım geliyor ::D:D bide bana çok zevk veriyor arkadaşlar :D:D Geçtiğimiz gün domates konservesi yaptım . dünde Marketten patlıcan alıp kışın...
  5. Google Chrome Anasayfa Yap

Google Chrome Anasayfa Yap - merhaba ben Google Chrome Anasayfa Yapmak istiyorum nasıl yapacam bir yardım edin ya

Sayfayı Paylaş