Google custom search nasıl kaldırılır ( mozilla ) | Melekler Mekanı FORUM - 01 Ekim 2016

Google custom search nasıl kaldırılır ( mozilla )

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    916
    Ödül Puanları:
    113
    Mozilla üzerinden sağ bölümde arama yaptığınızda google custom searc gibi saçma bişey gelebilir bunu kaldırmak için öncelikle.

switching back to google from google custom search • mozillaZine Forums
    linkine giriş yapınız ve hemen sayfada üste bulunan Goole No İnstant yazan yere tıklayın okey deyin.

Daha sonra

Bu pencereden arama motorlarını yönet diyerek diğer google yi kaldırıp google no instant olanı üste taşıyın Bu kadar. :)

Google custom search nasıl kaldırılır ( mozilla ) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Thumbs.db nedir, nasıl kaldırılır

thumbsdb nedir thumbs silme sohbet günlüklerim nasıl kaldırılır sohbet günlügünü nasıl kaldırabilirim thumbsdb silinemiyor Thumbs.db nedir, nasıl kaldırılır Bu dosya belki bir klasörü .zip ya da .rar şeklinde arşivleyip birine göndereceğiniz zaman, belkide FTP aracılığı ile sisteminizden dosyaları hostunuza atacağınız zaman varlığı ile sinirinizi bozmaya yetebilir. Hatta bazen bu dosyanın ne...
  2. Bilgisayarın Kilidi Nasıl Kaldırılır ?

Bu konu; bilgisayarın kilidi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bilgisayar kullanırken bilgisayarda ki kendimize ait bilgilerin, belgelerin ya da yaptığımız işlemlerin bilinmesini istemeyebilir, bizden habersiz bilgisayarımızın başkaları tarafından kullanılmasını istemeyebiliriz. Bunun için de bilgisayarımıza kilit koyarız. Peki gerek kalmadığı zaman bu kilidi...
  3. 22find.com Tarayıcıdan Nasıl Kaldırılır?

22find.com kaldırma tarayıcıdan 22find.com kaldırma Sevgili melekler, girdiğiniz sitelerden ya da indirdiğiniz programlardan dolayı sizin isteğiniz dışında tarayıcınıza yerleşen ve ana sayfanızı değiştiren yazılımlardan birisi 22find.com nasıl kaldırılır merak ediyor ve kurtulmak istiyorsanız, buyrun yapılışı... Önce yapmanızı istediğimiz şey 22find.com'un yapıştığı arama motorunuzun...
  4. Conduit.Search.Com Nasıl Kaldırılır?

search conduit kaldırma search conduit nasıl kaldırılır search conduit Sevgili melekler, bilgisayarınıza yüklediğiniz ücretsiz programlarla birlikte otomatikman gelen bir web arama motoru ve araç çubuğudur search.conduit.com. Bu program eğer bilginiz dışında geldiyse arama motorunuz yerini alır ve sizi sinir eder. Bilmeyenler için bu programın nasıl silineceğinizi tüm arama motorları için...
  5. Yandex toolbar nasıl kaldırılır ?

Yandex toolbar mıdır nedir bir türlü kaldıramıyorum. Nasıl silineceğini biriniz bana anlatabilir mi lütfen istemiyorum arkadaşım yandex toolbarın browserimde olmasını bir türlü kaldıramadım lütfen yardımcı olun bana hadi bekliyom .

Sayfayı Paylaş