gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

google glass gözlüklerin fiyatı ne olacak

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Google glass muhteşem bir icat ve görmek için sabırsızlanıyorum ama acaba fiyatı çok mu uçuk olacak? Herkes alabilir mi acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    2013 yılı itibariyle popülaritesi artmaya başlayan giyilebilir teknolojide Google en başta geliyor. Google Glass ismini taşıyan bu özel gözlük, bugün kullandığımız bilgisayar ve telefonları ufaltıyor ve gözümüzün önüne gelmesini sağlıyor.Navigasyon hizmeti de veren gözlük ile çektiğiniz fotoğraf ve videoları internette hızlıca paylaşabiliyorsunuz. Google Glass'ın, 2013 yıl sonuna doğru satışa çıkacağı yönünde. Google Glass fiyatı konusunda da bazı bilgiler dışarı sızdı: 1.500 dolardan az olacağı söyleniyor.

google glass gözlüklerin fiyatı ne olacak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Süper Gözlüklerini Tanıttı...

Google Süper Gözlüklerini Tanıttı...

Google Süper Gözlük Googla Süper Gözlüklerini Tanıttı İşte teknoloji ürünü daha...Ben artık teknolojiyi takip edemez oldum ...Tam şu ürün ne işe yarıyor öğrenirken bir yenisi daha çıkıyor...Bilim adamları gerçekten muhteşem ötesi bir hızla çalışıyorlar... Google’ın bu yıl beşincisi düzenlenen yıllık gelişim konferansı Google I/O başladı. konferansın en büyük sürprizi Project Glass...
  2. Yeni Ipad 5 Fiyatı Ne Olacak ?

Yeni Ipad 5 Fiyatı Ne Olacak ?

Bu konu; yeni ipad 5 fiyatı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, daha önce özellikleri hakkında bilgiler verdiğimiz yeni ipad 5 tablet pc fiyatı merak konusu. Turkcell farkıyla Mayıs ayında ülkemizde satışa çıkacak olan Ipad 5 fiyat bilgisi ise şöyle.. Yeni iPad Aylık 76 TL'den başlayan fiyatlarla sizleri Turkcell bayilerde bekliyor .... " Göz kamaştırıcı ekran, 5 MP...
  3. Altın fiyatları ne olacak ?

Altın fiyatları ne olacak ?

Bir miktar birikimimiz var ve ne yapsak bilemedik. Ben altından yanayım eşim dövizden. Acaba altın fiyatları ne olur bir bilgi ya da öngörünüz var mı ?
  4. Google Gözlük Nasıl Kullanılır?

Google Gözlük Nasıl Kullanılır?

Bu sayfa; Google Gözlük Nasıl Kullanılır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilk tanıtımı yapıldığında sizlerle paylaştığımız google gözlük hakkındaki ayrıntılı bilgilerle karşınızdayız. Tanıtım sonrası kimseye gerçek gibi gelmeyen ve protottip olarak kalacağı düşünülen google gözlükler çok yakında 1500 dolar fiyatıyla satışa sunulacak. Peki bu ilginç gözlüğün...
  5. Marmaray Bilet Fiyatları Ne Kadar Olacak?

Marmaray Bilet Fiyatları Ne Kadar Olacak?

marmaray projesi, marmaray ücret, marmaray fiyat Sevgili melekler, Sultan Abdülmecit tarafından yüzyıllar önce hayal edilen dev proje Marmaray dün düzenlenen görkemli bir törenle hizmete açıldı. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Başbakan Tayyip Erdoğan ve bazı siyasilerin yanısıra Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud, Japonya Başbakanı Shinzo Abe ve Romanya Başbakanı Viktor Ponta ile 8 ülkeden...

Sayfayı Paylaş