gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Google Gözlük Nasıl Kullanılır?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu sayfa; Google Gözlük Nasıl Kullanılır konusu hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, ilk tanıtımı yapıldığında sizlerle paylaştığımız google gözlük hakkındaki ayrıntılı bilgilerle karşınızdayız. Tanıtım sonrası kimseye gerçek gibi gelmeyen ve protottip olarak kalacağı düşünülen google gözlükler çok yakında 1500 dolar fiyatıyla satışa sunulacak. Peki bu ilginç gözlüğün özellikleri neler? Bu gözlükler neler yapılabilir?

12 gb belleğe sahip olan teknolojik Google gözlüğü 5 megapiksel kamerasıyla 720p video kayıt özelliğine sahip. 1500 dolara satılması planlanan bu gözlükte wifi özelliğide bulunmakta. Mucize gözlükte sms özelliğide bulunmakta.

Ayrıca google gözlükte işletim sistemi olarak Android 4.0.3 ve üstündeki işletim sistemleri kullanılacak.
    2,5 metreden 63,5 cm genişliğinde HD formatında ekran çözünürlüğü mevcut.

En ilginç özelliklerinden birisi720 piksel video kayıt yapabilme gücünde ve Bluetooth özelliği olan her telefonla uyumlu olarak çalışabiliyor.

Google gözlük sesli komut sistemiyle çalıştığı için sizi anlayabilecek ve fotoğraf çek, video çek dediğinizde hiç ikilemeyecek.

Navigasyon özelliği ile yol bulmanızada yardımcı olacak olan bu ilginç gözlük yıl sonunda piyasaya sunulacak.

Google Gözlük Nasıl Kullanılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Video Nasıl Eklenir ?

Google Video Nasıl Eklenir ?

google video google video nasıl eklenir googleye nasıl fotoğraf eklenir Merhaba değerli üyelerimiz Google video eklemek için yeni konu aç dedikten hemen sonra karşınıza çıkan pencereden tuşuna basarak aşağıdaki şekilde google videolarınızı ekleyebilirsiniz. Dip not: Telif hakkı bulunan müzik klip film(fragman hariç) konular eklenmicek bilginize
  2. Google Süper Gözlüklerini Tanıttı...

Google Süper Gözlüklerini Tanıttı...

Google Süper Gözlük Googla Süper Gözlüklerini Tanıttı İşte teknoloji ürünü daha...Ben artık teknolojiyi takip edemez oldum ...Tam şu ürün ne işe yarıyor öğrenirken bir yenisi daha çıkıyor...Bilim adamları gerçekten muhteşem ötesi bir hızla çalışıyorlar... Google’ın bu yıl beşincisi düzenlenen yıllık gelişim konferansı Google I/O başladı. konferansın en büyük sürprizi Project Glass...
  3. Süper Teknoloji Ürünü Google Glasses Nedir Nasıl Kullanılır ?

Süper Teknoloji Ürünü Google Glasses Nedir Nasıl Kullanılır ?

google glasses nedir google glasses hakkında Sevgili melekler, gerçekten de teknoloji sınırları zorlamaya devam ediyor. Bilim kurgu filmlerinde ki hayal ürünü teknolojik eşyalar artık yavaş yavaş hayal olmaktan çıkıyor. Tıpkı Görevimiz Tehlike filminde kullanılan eşyalardan biri olan akıllı gözlükler Google Glasses adıyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Peki google glasses nedir ?...
  4. google glass gözlüklerin fiyatı ne olacak

google glass gözlüklerin fiyatı ne olacak

Google glass muhteşem bir icat ve görmek için sabırsızlanıyorum ama acaba fiyatı çok mu uçuk olacak? Herkes alabilir mi acaba?
  5. Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

güneş gözlüğü seçimi güneş gözlüğü alırken güneş gözlüğü nasıl alınır Sevgili melekler, aslında güneş gözlüğü sadece yazın kullanılmaz. Sonbahar ve kışın güneş olan günlerinde de göz sağlığı için kullanmak gereklidir. Peki göz sağlığı açısından kullanmamız gereken güneş gözlüğünü neye göre seçmeliyiz? Sadece belli bir markanın olduğu için mi, o yılın modası olduğu için mi? Elbetteki...

Sayfayı Paylaş