gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Google Hangi Servislerini kapatacak?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Google Hangi Servislerini kapatacak?
    Selam millet duyduğuma göre Google servislerinden bazılarını kapatacakmış acaba Google Hangi Servislerini kapatacak?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Google Hangi Servislerini kapatacak? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabancı 10 dakika ışık kapatacak

Sabancı 10 dakika ışık kapatacak

Sabancı Center'ın, enerji tasarrufuna dikkat çekmek için ışıklarını 10 dakika süreyle kapatacağı bildirildi. Sabancı Holding'den yapılan yazılı açıklamada, TEMA Vakfının enerji tasarrufuna ve verimliliğine dikkat çekmek üzere yaptığı "ışık kapatma" çağrısına destek verildiği belirtilerek, Sabancı Holding'in yönetim merkezi olan Sabancı Center'ın ışıklarının bu akşam saat...
  2. oto servis :))

oto servis :))

korkmayın aracınız emin ellerde bu kadar da titizini bulamazsınız yaniii :yahoo: :yahoo: :yahoo:
  3. Google nin Kapatılacak Servisleri

Google nin Kapatılacak Servisleri

Google nin Kapatılacak Servisleri Google servislerini kapatıyor Evet Melek'ler, Google 2012 yılının ortalarında 3 servisini kapatacağını resmi blogundan duyurdu. Hangi servisler kapanacak buyrun hep birilkte bilgi edinelim Melek'lerim; Google servislerini kapatıyor Google 2012 ortasına kadar 3 hizmetin daha kapanacağı, Google’ın resmi blogundan duyuruldu. Google nin Kapatılacak...
  4. 2012de googleda en çok hangi kelimeler aranmış

2012de googleda en çok hangi kelimeler aranmış

Melekler benim merak ettiğim hergün sorular sorduğumuz googleda 2012 yılında en çok hangi kelimeler aranmış ?
  5. Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?

Sayfayı Paylaş