gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Google Herşeyi Anlıyor

Konu, 'Komik Resimler' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Çoğu zaman ne aradığımızı bilmeyiz 3-5 cümlesinide yazsak google karşımıza çıkarır ama bu kadarına pes diyorumhahaha [​IMG]

:ehi::ehi:

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    ellerine sağlıkkkk kelbeğimmmmmmmmmmm leb demeden leblebi yi anlıyo hahaha

3. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Çok güzel olmuş emeğine sağlık :)

4. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    pes diyorum bu kadar bende hahaha hahaha

5. ebru58

ebru58 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    :) bazen annem bana öyle şeyler yazdırıyorki google'a iyikide varmış, aradığımız herşeyi bulabiliyoruz. paylaşım için tşkler canım

6. benimm ben

benimm ben Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    aferin sana :D

Google Herşeyi Anlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Tek Google Herşeye Yeter

Bir Tek Google Herşeye Yeter

Önce Altavista vardı; sonra Yahoo üstünlüğü ele geçirip etkinleştiğinde ben de kitleyle birlikte bu motora geçtim. Ancak ''aransın, aranmasın'', ''siberya''nın tek hakimi artık Google. Amerikalı şirketin bilgisayar karşısında olabilecek her türlü ihtiyacı karşılayan bir çözümü var. Yani 1998’de Stanford’dan iki doktora öğrencisi Larry Page ve Sergey Brin’in kurduğu Google, 10 yıldan kısa...
  2. Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!!

Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!!

Dikkat Bebekler herşeyi anlıyorlar !!! Almanya’daki Heinrich Heine Üniversitesi Tıp Fakültesi Psikosomatik ve Psikoterapi Kürsüsü ile halen çalıştığı Düsseldorf Psikanaliz Enstitüsü kurucularından Doç. Dr. Celal Odağ, İzmir’de kurduğu Halime Odağ Psikanaliz ve Psikoterapi Vakfı’nda, bebeklik çağına ilişkin araştırmalar hakkında bilgi verdi. Bu dönemin, 30 yıl öncesine kadar “duymaz,...
  3. Zakkum - Anlıyorsun

Zakkum - Anlıyorsun

kokusu mu sinmis yastigina, uykuna gem vurmus arzusu mu dinmis yoklugunda, gozlerine perde dusmus gizlice akan gozyasinda, yanaklarin suyunu cekmis sarkisi mi bitmis kulaklarinda, gece yarisini coktan gecmis anliyorsun bitecek gozlerin renkten dusecek sancilarin, henuz bir bebek gitgide buyuyecek biliyorsun bitecek gozlerin yorgun dusecek yanlizlik, henuz bir bebek gunden gune buyuyecek...
  4. Google Herşeyi Düzeltiyor...

Google Herşeyi Düzeltiyor...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Eşiniz sizi anlıyor mu?

Eşiniz sizi anlıyor mu?

İki yabancının aynı çatı altında bir ömür geçirmesini imkansız bulanların sayısı giderek artıyor. Kadın erkek ilişkilerinde, aynı evin paylaşılması bazı sorunları da beraberinde getiriyor. Bazı erkekler, hayatlarını paylaştıkları kadınları acımasız bir şekilde eleştiriyorlar. Bazıları ise hayatlarındaki kadına anlayışlı ve hoşgörülü davranıyorlar. Sizin durumunuz nasıl? Soruları doğru...

Sayfayı Paylaş