gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

google herseyi düzeltir

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

:laugh::laugh::laugh::laugh:
    alıntı

google herseyi düzeltir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Moral DÜzelten BurÇ Yorumlari...

Moral DÜzelten BurÇ Yorumlari...

moral verici sözler moral düzelten sözler verici güzel veren morel sözleri MORAL DÜZELTEN BURÇ YORUMLARI... KOÇ Canim benim. Ya ben yerim senin o duygusal , mutevazi, ince, anlayis yumagi duygularini! Sen seçildinde mi gönderildin bu dunyaya. Bir insan Bu kadar mi duzgun, bu kadar mi programli, bu kadar mi anlayisli olabilir.. Bu koçlar var ya, IQ seviyesi yuksek insanlarin burcudur. Dost...
  2. Moralinizi düzeltin arkadaslar

Moralinizi düzeltin arkadaslar

Moralinizin kötü ve canınızın sıkkın olduğu zamanlar rahatlamak için bunları yapın. Yapılan araştırmalar insanların sıcak, parlak renklerle, kendilerini daha mutlu hissettiklerini ortaya çıkardığını söylüyor. Eğer giyecek sarı veya turuncu bir giysiniz yoksa bile en azından masanızı bu renk çiçeklerle süsleyebilirsiniz. Kendinizi mutlu hissettiğiniz yeri gözünüzde canlandırın. İster tropik...
  3. hersey düzeldi artık melekler

hersey düzeldi artık melekler

önce mutsuzdum daha sizlerle paylaşmıştım http://www.meleklermekani.com/dert-kosesi/147858-mutsuzum.html ama şimdi hersey düzeldi tesadüf oldu ama 2 haftadır ailemin yanındayım 1 ay hasret kalmıştım eşimin antalyaya işe girmesiyle benim ailemin yanına gelmem mükafat oldu ailemin yanında daha rahatım benimle konuşmayan kaynanam şimdi telefonla arıyo pek iyi oldu bu ayrılık biraz anladı eşim...
  4. survivor bitti yüzü düzeldi

survivor bitti yüzü düzeldi

survivor bitti yüzü düzeldi sibel tüzün haberleri geçtiğimiz haftalardan survivordan elenen sibel tüzün makyajsız haliyle gündeme gelmişti şimdi ise makyajlı haliyle gündemde. Survivor yarışmasından elenen ünlü popçu Sibel Tüzün'ün 'Survivor'a gitmeden çektiği klibi 'Çok', müzik kanallarında dönmeye başladı. Klipte altı farklı kadın karakterine bürünen Sibel Tüzün, “Kadınlar farklı olsa...

Sayfayı Paylaş