gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba ben google de ki hesabımı silmek istiyorum ama google de hesap kapatma nasıl olur bilmiyorum aranızda Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır bilen varsa lütfen bana yapmam gerekenleri yazsın kızlar.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Google + Hesap Silme Nasıl Yapılır biliyor musunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook’ta Hesap Engelleme Nasıl Yapılır

Facebook’ta Hesap Engelleme Nasıl Yapılır

Facebook Hesap Engelleme Nedir Facebook’ta Hesap Engelleme Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook’ta hesap engellemek isteyipte bunun nasıl yapıldığını bilmeyen tüm misafir arkadaşlarımız, bu yazımızda sizler için Facebook’ta hesap engelleme hakkında bilgiler aktaracağız sizlere. Belirli bir özelliği kullanamıyor, ancak hesabınıza hala erişebiliyorsunuz, Facebook bu...
  2. Facebook Hesap Tamamen Silme

Facebook Hesap Tamamen Silme

Facebook Hesabını Silme Facebook Hesabını Tamamen Kapatma Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda Facebook hesap silme tamamen silme konusunda sizlere ilgili tüm bilgileri detaylarıyla birlikte veriyoruz. - Facebook hesap silme sayfasını tıklayın. Oturum açmanız istenirse oturum açın ve bu sayfadan hesabınızı silin. -Hesabınızı silmek isteyip istemediğiniz sorulacaktır. Parolanızı ve...
  3. Google Plus Hesap Nasıl Silinir ?

Google Plus Hesap Nasıl Silinir ?

resimli google plus hesap silme google+ hesap silme google plus silme Sevgili melekler, daha önce sizlere google plus hesabı hakkında bazı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise resimli google plus hesap silme bilgilerini vereceğiz.. :) Google+ hesabınızı kapatmak için Öncelikle Google+ hesabınıza giriş yapın ve resimdeki adımları izleyin.. sağüst köseden google+ ayarlarını seçin...
  4. Hotmail Hesabı Nasıl Türkçe Yapılır ?

Hotmail Hesabı Nasıl Türkçe Yapılır ?

Bu konu; hotmail hesabı nasıl Türkçe yapılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili meleklerimiz, pek çok hotmail kullanıcısının en büyük sorunlarından biri hotmailin İngilizce olmasıdır. Oysa hotmailinizi Türkçe olarak ta kullanabilirsiniz. Eğer nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız şimdi paylaşacağımız bilgiler işinize yarayacaktır... Hotmail hesabınızı Türkçe yapabilirsiniz Sign In girin...
  5. Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook Hesabımı Nasıl Kalıcı Olarak Silerim?

Facebook’un elindeki kullanıcıları kaybetmeden yeniliklerle hayatımıza girmesi yeni kullanıcıların ilgisini çekiyor ve Facebook’tan kurtulmak o kadar da kolay değil. Ancak Facebook kullanmayı biliyorsanız, bu işlem sizin için çocuk oyuncağı olacaktır. Facebook kullanıcılarına geçici bir süreliğine Facebook hesaplarını dondurma seçeneği vermektedir. Hem de bu seçenek bütün kişisel...

Sayfayı Paylaş