gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Google ı sallayan Türk kızı Pelin Sönmez

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

indir (9).jpg

Pelin Sönmez ile ilgili en son haber ise şöyle;
    Pelin Sönmez’in eşi Cengiz Çolak’tan dövme krizi ve boşanma sürecine dair çok önemli açıklamalar!

Pelin Sönmez’le 45 günlük evliliğinde ‘dövme krizi’ yaşayan işadamı Cengiz Çolak “Benim kolumda da eski eşimin adı yazıyor” dedi.

Pelin Sönmez, Pelin Sönmez Cengiz Çolak, Cengiz Çolak dövme açıklaması, Cengiz Çolak açıklama, Cengiz Çolak Pelin Sönmez

“Akasya Durağı” dizisiyle tanıdığımız Pelin Sönmez’in işadamı Cengiz Çolak’la evliliği 45 gün sürdü. Sönmez’in eski aşkı Murat Dalkılıç için bacağına yaptırdığı ‘Dalkılıç’ dövmesini sildirmemesi evliliğin sonunu getirdi.

Boşanma davası açmaya hazırlanan Çolak “Tek neden dövme değil. Zamanı gelince herkes kimin ne olduğunu görecek. Herkesin maskesi düşecek” deyince ayrılığın gerçek nedenini merak ettim. İşadamı Cengiz Çolak’ı arayarak işin aslını sordum. Önce konuşmak istemedi. Israrım üzerine şunları söyledi:

“Pelin’le ortak sanatçı arkadaşlarımız vasıtasıyla Kıbrıs’ta tanıştım. Onu tanıdığımda 8 yıllık evliydim. Aramızda bir yakınlaşma oldu. Kendisi evli olduğumu biliyordu, boşanmamı istedi. Eşimle anlaşmalı olarak 11 Nisan’da tek celsede boşandım. Bugün itibarıyle boşandığıma pişman oldum zaten. Pelin’le beraber yaşamaya başladık, Los Angeles’ta evlendik. Pelin hakkında zamanında çıkan haberleri duydum ama inanmak istemedim, zaten o da yalanladı. Evliliğimiz süresince bazı hareketlerinden açık verdi. Benimle evliliğinin tamamen maddiyata yönelik olduğunu anladım. Çünkü kısa bir sürede kendisine her konuda fazlasıyla destek oldum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Temmuz 2014
Google ı sallayan Türk kızı Pelin Sönmez konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Türk Tiyatrocularımız - I - K

Türk Tiyatrocularımız - I - K

ünlü tiyatrocularımız Işıl Kasapoğlu İzmit Şehir Tiyatrosu ve Semaver Kumpanya'nın kurucusu, Türk tiyatro yönetmeni. Ankara Devlet Tiyatrosu sanatçısıdır. Galatasaray Lisesi'inden mezun oldu. 1981'de Paris Sorbonne Üniversitesi Tiyatro Bölümü'nü tamamladı ve Pierre Vail Atölyesi'nde çalıştı. Semaver Kumpanya'nın sanat yönetmenliğini yapmaktadır.
  2. Akasya Durağı'nın güzel oyuncusu Pelin Sönmez

Akasya Durağı'nın güzel oyuncusu Pelin Sönmez

pelin sönmez ayak pelin sönmez ayakları akasya durağı oyuncuları isimleri akasya durağı oyuncuları oyuncularının isimleri onu birçok kişi Akasya durağındaki rolüyle tanıdı babasından sürekli azar işiten annesine sığınan ve yine annesiyle birlikte babası tarafından cezaya çarptırılan evin genç kızı :D
  3. Pelin kız öğrenci evi

Pelin kız öğrenci evi

pelin karahanın evi pelin karahan evi Üniversite yaşamınızın bu döneminde yanınınzda olmaktan Pelin kız öğrenci yurdu olarak mutluyuz. Evinizin sıcaklığını ve huzurunu sağlamak için yurdumuzun temizliğinden yemeğine kadar herşeyinde titizleniyoruz. Kesinlikle taviz vermediğimiz ana unsurların başında gıda ve temizlik gelir. Kansorejen ve gdo lu ürünlerden arınmış sağlıklı ve güvenilir...
  4. Pelin Sönmez Kimdir?

Pelin Sönmez Kimdir?

pelin sönmez, kimdir, hayatı, biyografisi, çalışmaları, ile ilgili bilgiler burada melekler Pelin Sönmez 1989 İstanbul doğumludur. İlk olarak dört yıl önce özel bir müzik kanalında sunuculuk yaparak tanınmıştır. Sunuculuğun ardından müzik dünyasına adım atarak pop müzik sanatçısı ve hemen ardından da Akasya Durağında Dilek rolüyle dizi oyunculuğuna soyunmuştur. Geçmişte jimnastik...

Sayfayı Paylaş