gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

google merkez bınası

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Sıkı çalışma, takip ve istihbaratın ardından Google merkez binasını titiz çalışmalar ve uydu istihbaratım sayesinde buldum.. :caked::caked::caked:

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: google merkez bınası
    Allah senı ne yapmasın...emegıne saglık...

google merkez bınası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burhan google

burhan google

Aneaam Gugil Tokyoda Saat? Ne ki Bu? Litfen Ama Noliyy Burda! Okeytoo! Ayuuu ayuuv ?Hey gary, what's goin' on? : Ciko my name is burhan altiiintooop Ciko BaA mi Agliyiin. baa mi uziliin Burasi nie bu gadar garanlik yauw - Nisantasi Cocuklari Koruma Dernegi - Efenim Selam iletiniss - google in Burhaniye © 2007-2008 MixbaL
  2. forum bınası

forum bınası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Emo Google

Emo Google

arkada$Lar ßu Linkte emo googLe var Emo Google @ SearchEmo.com $aka maka değiL gerçek eğer anasayfanız googLe nokta com değiLde emogoogLe.com oLmasını istiyorsanız yapmanız gereken tek $ey araçLar-seçenekLer-konum boşLuğuna ßu Linki yazmak ßiLmeyenLEr için söyLedim koLay qeLsin
  4. Google Aramaları

Google Aramaları

Arkadaslar bu verecegm bilgiler basit ama çok kullanışlıdır. Belki de çogunu biliyorsunuz ama ben yine de bilmiyenler vardır diye veriyorum arama yaparken, arayacağımız şey bir kelimeden fazlaysa " " işaretini kullanın. bunu yaptığınız takdirde hepsini birlikte alacaktır. örneğin; mail bombası yazdığınızda mail ve bombası kelimelerini arar. Fakat "mail bombası"...
  5. Google Evlendiriyor!..

Google Evlendiriyor!..

google, evlendiriyor, evlilik hizmeti, hizmetleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Google ın elini atmadığı bir bu vardı,bunu da yaptı.Google bu uygulamasını ,evlenmek üzere olanlara destek vermek üzere,"Size bu önemli gününüzde yardımcı olmak için her şeyi düşündük" diye duyurdu. Bu adreste, düğün arifesinde çiftlere planlarını,...

Sayfayı Paylaş