gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Google Play Yükleme

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Google Play Yükle Google Play Yükleme

Google'ın hizmetlerinden biri olan Google Play yükleme ile ilgili olarak sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler :)

Öncelikle bir gmail hesabına ihtiyacınız var. Cihazınızla Gmail hesabı ile Google Play sitesine girdikten sonra ekrana gelen sözleşmeyi kabul edin Google Play telefonunuza yüklenecektir.

Yükledikten birkaç saniye sonra ise Google Play iconuda telefonunuzdaki icon ile değişecektir.

Google Play Yükleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir

Google Play Nasıl Yüklenir lütfen bu konuda bana bilgi verin ve yardımcı olun kızlar.
  2. Google Play Store Hata

Google Play Store Hata

Google Play Store Hata veriyor lütfen yardım edin bana!
  3. Google Play Hakkında Bilgi

Google Play Hakkında Bilgi

Google Play Hakkında Bilgi verin bana acil bilgi verirseniz çok sevinirim.
  4. Google Play Store Hata Durumu

Google Play Store Hata Durumu

Google Play Store Hata Veriyor Google Play Store Hata Durumu Bu yazımızda android sistemle çalışan telefonlar için hazırlanmış olan içerik sağlayıcı servis Google store'da hata durumu ile ilgili sizleri bilgilendiriyoruz melekler :) Android ekosisteminin yeni içerik sağlayıcı servisi Google Play resmen duyuruldu. Froyo versiyonlu Android cihazlarındaki mevcut Android Market‘e güncelleme...
  5. Google Play Uygulaması İle İlgili Bilgiler

Google Play Uygulaması İle İlgili Bilgiler

Google Play Uygulaması Google Play Uygulaması Nedir Google Play Uygulaması Hakkında Bilgi Android telefonlar için Google tarafından geliştirilen google play uygulamaları hakkında bilgi veriyoruz melekler :) Google Play Ücretli Uygulamalar Açıldı ‎ Google Play'de kullandığınız Google hesabınıza bağlı kredi kartı bilgileriniz bulunuyorsa Google Play'e girdikten sonra...

Sayfayı Paylaş