gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

google plus ta arkadaş ekleme nasıl yapılıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar bende google plus kullanıyorum ama arkadaş, tam olarak nasıl aranıp ekleniyor bu konuda bilginiz var mı yardım lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

google plus ta arkadaş ekleme nasıl yapılıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Plus'ta Arkadaş Ekleme

Google Plus'ta Arkadaş Ekleme

google plus arkadaş ekleme nasıl yapılır ipuçları uygulaması ile ilgili bilgiler burada melekler Facebook ve twitterdan sonra artık hayatımıza google plus ta girdi melekler :) Bilmeyenler için forumumuzda google plus nedir nasıl kullanılır adlı bir de konumuz olduğunu hatırlattıktan sonra google plusta nasıl arkadaş ekleyeceğiniz hususunda sizlere bazı bilgiler verelim; Ana sayfanın sağ...
  2. Facebook ta arkadaş ekleme

Facebook ta arkadaş ekleme

Facebook Arkadaş Ekleme – Arkadaş nasıl eklenir? Ekleme Hilesi Etiketler :arkadaş ekleme hilesi, arkadaş nasıl çoğaltılır, facebook arkadaş çoğaltma, facebook arkadas çoğaltma hilesi 2012, facebook arkadaş ekleme, facebook arkadaş ekleme engeli, facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma, facebook arkadaş ekleme hilesi, facebook arkadaş nasıl eklenir, facebook engel kaldırma, feysbuk arkadaş...
  3. Google Plus Hesap Nasıl Silinir ?

Google Plus Hesap Nasıl Silinir ?

resimli google plus hesap silme google+ hesap silme google plus silme Sevgili melekler, daha önce sizlere google plus hesabı hakkında bazı bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise resimli google plus hesap silme bilgilerini vereceğiz.. :) Google+ hesabınızı kapatmak için Öncelikle Google+ hesabınıza giriş yapın ve resimdeki adımları izleyin.. sağüst köseden google+ ayarlarını seçin...
  4. Facebookta Arkadaş Ekleme Engelini Nasıl Kaldıracaksınız ?

Facebookta Arkadaş Ekleme Engelini Nasıl Kaldıracaksınız ?

Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kaldırılır Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kalkar Sevgili melekler, facebook hesabı tamamen nasıl silinir daha önce verdiğimiz bu bilginin ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kalkar diye merak eden ve öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kaldırılır...
  5. Skype yeni kişi ekleme nasıl yapılıyor ?

Skype yeni kişi ekleme nasıl yapılıyor ?

Skype msn nin yenisinde kişi ekleyecem ama nasıl yapıldığını bulamadım. Ya bunlar tam zeka özürlüler ne güzel msn kullanıyorduk ne yaptılar böyle anlamadım. Yeni bir kişi ekleyeceğim de nasıl yapacağım bunu bilen bir kişi allah için söylesin kafayı sıyırdım haaaa :S:S

Sayfayı Paylaş