gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

google senin adına açılsın

Konu, 'msn nickleri' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Arkadaslar vereceğim adresle google yazısı yerıne senın yazacagın nıck veya isimle açılacaktır.. yazı stlini ordan değiştirebılırsınız şimdiden kolay gelsin...:bai:
    http://www.googlealive.com/

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım siteye giriyor ama creat deyince sayfa görüntülkenemiyor çıkıyor.bende mi sorun acaba :)

3. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Hayalcim ben de açılıyor...
    Bir kaç arkadaş baksın bakalım sorun var mı

4. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

bende de açıldı,haber veriyim dedim:D
    tşkler paylaşım için..

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    aaa güzelmiş gı bayıldım valla .......

google senin adına açılsın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Aşk Senin Adın

Alex - Aşk Senin Adın

vurur o soğuk akşam vaktı sevişirken rüzgarla bomboş sokaklarda yalnızım bir başıma zaman akmaz sanki yalnızlık sarar birden o zaman hayal olur kaçarım bu şehirden bana seni seven bir kalp bile bırakmadın senden bu acının hesabını hiç sormadım eğer senin için bir intikam peşindeysem tanrım beni cehennemde çayır cayır yaksin yeter sana gücüm yok demiştim inanmadın affet beni...
  2. Adın ne senin?..xD

Adın ne senin?..xD

Adamın biri bir gün yolda giderken bir çocuk görür ve çocugu çok sevimli bulur; çocuga "Senin adın ne?" Çocuk tam söyleyecegi sırada: "Dur ben tahmin edeyim", diyerek sözünü keser, ama ipucu olarak baş harfini söylemesini ister. Çocuk: "Y" der, adam başlar saymaya... "Yasin?" Çocuk başını sallar. "Yusuf?!." Çocuk yine başını...
  3. Google senin adınla açılsın ...

Google senin adınla açılsın ...

ismini yaz ve bak Personal search engines : Logo maker Search engine maker maker matrix_revolutions googletestad rune fonts perm style
  4. senin bendeki adın AŞK :)

senin bendeki adın AŞK :)

SENİNLE YAŞLANMAK İSTİYORUM Seneler geçsin, sen beni bil, ben seni bileyim. Benim olduğun kadar dostlarının, dostlarının olduğu kadar benim ol istiyorum. Nice sıkıntı ve zorluk yaşayıp, atlatalım. Yaşayalım ki, öğrenelim hayatı ve destek çıkmayı.. Birbirimizin omuzlarında ağlamalıyız. Paylaşmalı ve beraber sıkılmalıyız. Öyle ki, yalnız sıkılmak, sıkmalı bizi. Güzel günlerimizi, evimizde,...

Sayfayı Paylaş