gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Google Süper Gözlüklerini Tanıttı...

Konu, 'Bilim dalları' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Google Süper Gözlük Googla Süper Gözlüklerini Tanıttı

İşte teknoloji ürünü daha...Ben artık teknolojiyi takip edemez oldum ...Tam şu ürün ne işe yarıyor öğrenirken bir yenisi daha çıkıyor...Bilim adamları gerçekten muhteşem ötesi bir hızla çalışıyorlar...

Google’ın bu yıl beşincisi düzenlenen yıllık gelişim konferansı Google I/O başladı. konferansın en büyük sürprizi Project Glass gözlükleri oldu.

Google’ın bu yıl beşincisi düzenlenen yıllık gelişim konferansı Google I/O dün başladı. Google, teknoloji dünyasının beklentilerini boşa çıkarmayarak hem ürün hem de yazılım alanında birçok yenilik sundu.

Günün kahramanları, mobil cihazlar için kullanılan işletim sistemi Android’in en son versiyonu olan Jelly Bean (Android 4.0), Nexus 7 tablet bilgisayar, Nexus Q Android bilgisayar ve Google Now bilgilendirme uygulama yazılımı bulunuyor.

Ancak konferansın en büyük sürprizi, kesinlikle Google’ın artırılmış gerçeklik deneyimi sunan Project Glass gözlükleri ve bu gözlüklerle yapılan canlı tanıtım oldu.

Google’ın özel projelerini ürettiği X Laboratuvarı’nın ürünü Project Glass. Google’ın kurucularından Sergey Brin’e göre, bu gözlük geleceği değiştirecek.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ne özelliği varmış peki bu gözlüğün laviş ?

3. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    Google Gözlüğü hakkında bilgi

Google Gözlüğü (Google Project Glass)

Bu gözlükte küçük bir kamera ve ekran yer alıyor. Sürekli internete bağlı bu gözlükle yön bilgileri, hava tahminleri ve hatta arkadaşlardan gelen mesajlar gözünüzün önünde beliriyor. Komutlar gözlükte yer alan mikrofon yardımıyla sözlü veriliyor. Gözlük hakkında açıklama yapan şirket, cihazın kullanıcılara dünyayı keşfetmek ve daha iyi paylaşım sağlanmasında yardımcı olmak için tasarlandığını söylüyor.

4. LaViNYaM

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    İşte google gözlük projesinin tanıtım videosu şimdi daha acık anlaşılacak sanırım

Google gözlük projesi tanıtım videosu

TİTAN bunu beğendi.
  5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Pes diyorum başka birşey demiyorum :)

Google Süper Gözlüklerini Tanıttı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güneş Gözlükleri süper en değişik modeller

Güneş Gözlükleri süper en değişik modeller

Güneş Gözlükleri Güneş Gözlükleri yazın vazgeçilmez bi aksesuarı.. her yapıya her zevke göre güneş gözlükleri mevcuttur :D bakalım hangilerini beğeneceksiniz :D Bayanlar bu gözlükler size çok yakışacak :)
  2. süper gözlükler!!!

süper gözlükler!!!

2011 gözlük modelleri,gözlük modelleri ve fiyatları,gözlük modelleri bayan,şık gözlükler,2011 gözlük modelleri rayban
  3. Süper Teknoloji Ürünü Google Glasses Nedir Nasıl Kullanılır ?

Süper Teknoloji Ürünü Google Glasses Nedir Nasıl Kullanılır ?

google glasses nedir google glasses hakkında Sevgili melekler, gerçekten de teknoloji sınırları zorlamaya devam ediyor. Bilim kurgu filmlerinde ki hayal ürünü teknolojik eşyalar artık yavaş yavaş hayal olmaktan çıkıyor. Tıpkı Görevimiz Tehlike filminde kullanılan eşyalardan biri olan akıllı gözlükler Google Glasses adıyla piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Peki google glasses nedir ?...
  4. google glass gözlüklerin fiyatı ne olacak

google glass gözlüklerin fiyatı ne olacak

Google glass muhteşem bir icat ve görmek için sabırsızlanıyorum ama acaba fiyatı çok mu uçuk olacak? Herkes alabilir mi acaba?
  5. Google Gözlük Nasıl Kullanılır?

Google Gözlük Nasıl Kullanılır?

Bu sayfa; Google Gözlük Nasıl Kullanılır konusu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ilk tanıtımı yapıldığında sizlerle paylaştığımız google gözlük hakkındaki ayrıntılı bilgilerle karşınızdayız. Tanıtım sonrası kimseye gerçek gibi gelmeyen ve protottip olarak kalacağı düşünülen google gözlükler çok yakında 1500 dolar fiyatıyla satışa sunulacak. Peki bu ilginç gözlüğün...

Sayfayı Paylaş