gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Google talk kimlik doğrulaması başarısız

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Google Gtalk kimlik doğrulama hatası, şifreyi kabut etmeme hatası hakkında yardım. Google Gmail kullanan ve 2 adımda güvenlik uygulaması aktif olan kişilerde bu hata muhtemeldir. Yani sizlerin g mail şifresi doğru olduğu halde, gmaile girebildiğiniz halde gtalk çalışmıyor ise yapmanız gerekenleri anlatıyorum. Öyle uzun uzadıya yapmanız gereken bişey yok.
    Öncelikle gmail hesabınızda logun olunuz daha sonra aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

GOOGLE HESAP AYARLARI

Hesap ayarlarında aşağıdaki resimde işaretlediğim alana giriş yapacaksınız.
    google gtalk hatasi.jpg

Tıkladığınızda sizi yönlendirdiği sayfada daha önceden gtalk diye bir şifre oluşturmuş olabilirsiniz. Buraya yazdığınız şeyin önemi yok Getalke bile yazıp şifre oluştur dediğinizde alacağınız şifreyi kullanabilirsiniz. Bu şifreyi gtalka girerek mail adresinizi yazdıktan sonra altına yapıştırıyorsunuz. Ezberlemenize gerek yok bir kere kullanacaksınız. Dilediğiniz kadar silip yeniden alabilirsiniz.

Aşağıdaki gibi olan kodu komple mause ile seçip gtalktaki şifre bölümüne yapıştırınız bu kadar, yapamayan olur ise lütfen konu altından yorumlarınızla yardım isteyiniz.
    gtalk sifresi.jpg

Böylece 2 adımda güvenlikli olarak kullandığınız gmail şifrenizin iki adımdaki güvenlik şeyini iptal etmeden kullanabileceksiniz :)

2. Merve Aslı

Merve Aslı Forum Okuru

Lütfenn yardım edin yaaa Şu iki adımlı doğrulamayı geçiyorum ama Uygulama indiremiyorum hala hata diyo :( :(

3. Gamzekaymazözdemir

Gamzekaymazözdemir Forum Okuru

Yardım eder misiniz nasıl yapılacağını anlamadım

4. serdarbirinci

serdarbirinci Forum Okuru

Arkadaşlar sorunun sebebi telefonda kullandığınız hat numarası ile gmail adresinizde tanımlı numaranın uyuşmaması da olabilir

Google talk kimlik doğrulaması başarısız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. başarısız insan

başarısız insan

*KÜÇÜK ŞEYLERİ DERT EDENLER.... *KUSURSUZ OLAMAYACAĞINI KABULLENMEYENELER... *OLUMSUZ DÜŞÜNCE KARTOPUNU ÇIĞ GİBİ BÜYÜTENLER... *HAYATALARI BİLGİ TOPLAMAKLA GECENLER... *SABIRSIZLAR.. *GERCEĞİ KABUL ETMEK İSTEMEYENLER.. *GÜLÜMSEMEYENLER... *KENDİLERİNE ZAMAN AYIRAMAYANLAR... *İŞE MUHATABINI ANLAMAYA CALIŞARAK BAŞLAMAYANLAR... *İYİ BİR DİNLEYİCİ OLAMAYANLAR.. *TENKİT İSTEĞİNİ...
  2. Sunset'in Başarısı

Sunset'in Başarısı

Malezya Kralı Zeynel Abidin’den Yeni Zelanda Başbakanı Helen Clark’a, ABD’nin Cumhuriyetçi başkan adayı John McCain’e kadar çok önemli konuklar ağırlayan Sunset, 15’inci yılına giriyor. Başarısının sırrını "İstanbul dünyanın en güzel şehirlerinden biri. Bu güzelliğe ihanet edemezdim" diye açıklayan Barış Tansever, Sunset’i sattığı yönündeki söylentileri de yalanladı. TÜRKİYE’de...
  3. Yeşim Salkım talk-showcu oluyor

Yeşim Salkım talk-showcu oluyor

YEŞİM SALKIM TALK-SHOWCU OLUYOR! Yeşim Salkım da talk-show yapan ünlüler kervanına katıldı. Özel bir kanalda program yapacağını açıklayan Salkım, 'Bu konuda kendime çok güveniyorum' açıklamasını yaptı.
  4. TCG Giresun Fırkateyni'nin başarısı

TCG Giresun Fırkateyni'nin başarısı

TCG Giresun Fırkateyni, Vietnam bandıralı gemiye yönelik deniz haydutluğu girişimini önledi. Giresun Fırkateyni Somali Aden körfezindeki ilk ciddi sınavını verdi. Türk fırkateyni, Vietnam Bandıralı bir gemiye yönelik deniz haydutluğu girişimini engelledi. Birleşmiş Milletler talep etti. Türkiye bu talebi geri çevirmedi. Giresun Fırkateyni 25 Şubat'ta Aden Körfezi'nde göreve başladı....
  5. Kimliğimiz?

Kimliğimiz?

Bir ülkenin marşı, o ülkenin kimliğidir desem nasıl bir tepki alırım bilemiyorum ama bizim kimliğimiz İstiklal Marşı'dır. İstiklal Marşı'nı papağan gibi söylemekten değil, ruhuyla anlamaktan bahsediyorum tabii ki. Anayasamızda İstiklal Marşı'ndan birinci bölümde bahsedilir ve bu madde değiştirilemez, sert bir hükümdür. Yani Türkiye Cumhuriyeti'nin marşı İstiklal Marşı'dır. Buraya kadar çok...

Sayfayı Paylaş