gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

GoogLe TesisLerine HoşgeLdiniz

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: GoogLe TesisLerine HoşgeLdiniz

buda neyın nesı???

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İşte budur ya. Google'ın bir şirket olarak nerelerde olduğunun, insanın yaratıcılığına ve zihnine verdiği değerin büyüklüğünün ve tüm bunlarla birlikte başarının kaçınılmaz olduğunun kanıtıdır... Özgür ve bağımsız çalışabilme kavramlarını eğlence ve yaratıcılıkla birleştirip rahatlık ve huzurla bir araya getirince elde edeceğiniz şey başarıdır.

Google 2084 hedefine bakar mısınız? Nelerin kısa yolları var, beyniniz, aileniz, arkadaşlarınız, eski arkadaşlarınız, akrabalarınız, düşmanlarınız.... Çok güldüm ya bazılarına, şimdi hayal gibi geliyor komik gibi ama...

"Satellite photos of people you want to spy on" (Gözetlemek istediğiniz insanların uydu fotoğrafları), :)
    "Satellite photos of people spying on you" (sizi gözetleyen insanların uydu fotoğrafları), :D
    "Medical Records" (Sağlık kayıtları)
    "credit Reports" (Kredi Raporları)
    "Tax Records" (Vergi kayıtları)
    "Court documents" (Mahkeme dokümanları)
    "Other people's conversations" (Diğer insanların konuşmaları)

Books - kitaplar, Movies - filmler,
    Your Past - Geçmişiniz
    Your Present - Bugününüz
    Your Future - Geleceğiniz
    ...

İşte bu ileri görüşlülük ve vizyon sahibi olmaktır. Bu kadar başarının altında yatan da bu gerçekten.

Süper bir konu olmuş canım, ellerine sağlık.

4. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bu sadece basit bir resim konusu değil bence, herkesin bakıp düşünmesi gereken, kendimizle kıyaslamamız gereken bir dünya gerçeği. Bu nedenle konu tarafımdan sabitlenmiştir. *****'ın bir kez daha ellerine sağlık.

5. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    GoogLe'nin ofiSi (Süper)

Burası dünyanın en büyük şirketlerinden biri olan Google'ın Zürih'teki ofisi...
    Ancak ofisten çok büyükler için bir oyun parkını andırıyor. Google çalışanlarının 24 saat emrine amade bir bilardo salonları var...
    Bilardo sevmeyenler isterlerse foosball denilen oyunu da oynayabiliyorlar...
    Aşağı inerken merdiven de kullanmak neymiş! Google çalışanları çocukluklarını yeniden yaşıyorlar, direkten kayarak aşağı iniyorlar...
    İşten mi bunaldılar -ki bu pek mümkün görünmüyor- yüzme havuzunda bir iki kulaç atınca ne stres kalıyor, ne de dert...
    Bunlar özel odalar. İçinde masaj koltuğu var. Perdeyi kapatıyorsunuz. o an tamamen onların artık...

6. Bilge Gökçen

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Teşekkürler paylaşım için, gerçekten bambaşka bir yönetim anlayışı bu, daha önce de belirttiğim gibi...

7. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113
    sanırım yazıların ve resimlerin bazıları bozulmuş yazıları okunmuyor ve resimlerin bir kısmını göremedim, ama gördüklerimde baya ilginç...

8. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimler, güncellenmiştir...

GoogLe TesisLerine HoşgeLdiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gazlıgöl Termal Tesisleri

Gazlıgöl Termal Tesisleri

afyon gazlıgöl termal oteller gazlıgöl termal tesisleri başak otel oteller afyon başak otel Konumu Kaplıca alanı Afyonkarahisar İli’ne bağlı İhsaniye ilçesi, Gazlıgöl Beldesindedir. Afyonkarahisar İl merkezine 25 km mesafede olan kaplıca Afyon-Eskişehir karayolu üzerinde bulunmaktadır. Ayrıca Gazlıgöl Beldesi içinden geçen demiryolu ile ulaşım...
  2. Alangüllü Termal Tesisleri - Germencik

Alangüllü Termal Tesisleri - Germencik

germencik alangüllü termal tesisleri alangüllü termal tesisleri otel el: (256) 576 11 76 Pbx Fax: (256) 576 11 80 Yatak sayısı: 140 Oda sayısı: 58 KONUM : Adnan Menderes Hava Limanı 80 km, Aydın 30 km,...
  3. Hoşgeldin 2009 hoşgeldin...

Hoşgeldin 2009 hoşgeldin...

Yeni yılın tüm site sakinlerine tüm Türkiye Meleklerine, önce sağlık mutluluk huzur, Tüm dünya ülkelerine zulümsüz, barış, kardeşlik dolu bir 365 gün getirmesini diliyorum... Mutluluğumuz daim olsun hep birlikte olalım... İYİ YILLAR ARKADAŞLARIM...
  4. hoşgeldim

hoşgeldim

işte ben de aranızdayım melekler,zonguldak ereğlide yaşıyorum,öğretmenim sitede güzel paylaşımlar diliyorum herkese sevgiler:handanca:uçmaya hazırım
  5. hoşgeldin....

hoşgeldin....

HOŞGELDİN... Geceydi seni bana taşıyan...Sen geceye yakındın, bende sana....Ağır aksak işleyen zamanın düşürdüğü tuzaklardan kurtulup geldin, hoş geldin.Korkularınla, sırlarınla ve sadece gözlerine derin bakanların görebileceği acılarınla geldin, iyi ki geldin..... Bekleyişlerimin içine hapsettiğim özlemlerim vardı.Nicedir kimseyle paylaşmadığım hüzünlerim.Soramadığım...

Sayfayı Paylaş