gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Google Translate Artık Türkçe’ye de Çeviriyor

Konu, 'Teknik Destek' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Birçok dili birbirine çok başarılı şekilde çevirme işlemine sahip olan bu google servisinde Türkçe dili bulunmuyordu. Artık Türkçe’de var. Çoğu proje avcısı(!) bu hizmeti bekliyordu ve sonunda google resmi blogunda bu hizmet ile ilgili müjde verildi! [​IMG]
    Servise Türkçe dışında 6 adet çeviri olanağı daha eklenecek. Burada yapılan açıklamaya göre bu kararın alınmasında en büyük etken Türk kullanıcıların yaptıkları geri bildirimlermiş. Bakalım google Türkçe’nin altından kalkabilecek mi?
    Bence burada asıl tartışmamız gereken başka birşey! Şimdi ne yapacağız? Her yanımız spam bloglar, spamciler, forum çöplükleri ile doluyken şimdi birde çeviri için sorun olmayacak en sağlam kaynak elimize geçti! Biranda her yer; bütün siteler, bırakın İngilizce’yi Portekizce’den bile kaynak çevirip sürekli yayınlamaya başlayacaktır!

Bu durum Türkçe kopya içeriği azaltabilir tek iyi nokta bu fakat herkes yine site açmaya niyetlenecek, durum can sıkıcı…
    Hep beraber bekleyip görmek lazım Google marifetlerini.

Google Translate Artık Türkçe’ye de Çeviriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google da nickini ara ;sonucu göster ;).....

Google da nickini ara ;sonucu göster ;).....

google nickleri google niçkler abuk sabuk nickler Arkadaslar google nickinizi yazin resim olarak ne cikiyorsan paylasin ... hepinizinkini kontrol edecegim; hile yapmak baska resim koymak yok ona göre Bilimeyenler icin : Google'a nickini yaz ..ara tusuna bas ... en üstteki gorseller yazisini tikla , cikan resimlerin ilkini bizimle paylas .... Nickinde karakter varsa once onunla ara sonuç...
  2. Deniz Arcak - Yok Artık

Deniz Arcak - Yok Artık

Her sevginin sonunda göz yaşımı olacak Ayrılığın ateşi hepmi beni yakacak Tükendim sevdanın uçurumlarında Sarıldım sevgi diye boşluklara Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek Yok artık sevmek yok artık sevişmek Çılgınca bağlanıp acı çekmek
  3. Kalbim de suskunsa artık

Kalbim de suskunsa artık

Duydugum en güzel söz duymadığım sözdür belkide asla duyamayacağım benim sağır dünyamda.. Görmeyenlerin gözleri duymayanların kulagı hayatım. Yaşlı birinin gençliğinde gizli hayallerim, genç birinin umutlarında yada bir çoçugun elma şekerinde... Nerdesin diye sorma bana kayıp bir şehrin ortasında hayallerinde kaybolan insanlardanım ben sonu olmayan yollarda kendini rüzgara bırakmış...
  4. artık ben de burdayım :)

artık ben de burdayım :)

Merhaba arkadaşlar.İnternette ne zaman bir şey aramaya kalksam ik sonuclarda hep burası çıkıyordu.Bu durum o kadar çok tekrarlamaya basladiki artık buraya ait olduğumu düşündüm ve geldim.burada güzel dostluklar yakalayacagima inaniyorum :) Veee ne diyorum kayın kızlar kenara yer açın bana ben geldim :p
  5. Ben de artık sizinleyim:))

Ben de artık sizinleyim:))

Meraba kızlar:eller: Yeni bugün üye oldum.Nickim:MASUM yaşadığım şehir:ANKARA:eller:

Sayfayı Paylaş