gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Google'da arama geçmişini silemiyorum

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler , Google'ın arama satırında yazdığım şeyleri silemiyorum.. Bildiğim ve denediğim yollar şunlar:
    1-Silinecek yerin üstüne gelip delete yapmak,
    2- Araçlar-internet seçenekleri-içerik-otomatik tamamla-ayarlar-işaretli yerleri kaldır...

Eskiden bunlarla oluyordu..

Yahoo'da arama listesini 90 gün tutma kararı almış. Yani bu siteden yaptığınız aramaları 90 gün silemeyeceksiniz.
    Yoksa google'damı aynı şeyi yaptı..

Bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim..

2. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63
    Evet en sonunda kendim çözdüm..
    Ne yaptığımı söyleyim size.
    CCleaner programını indirdim. Neleri temizlemesini istediğim kutucuklara işaret attım. Sonuç MUHTEŞEM..

ßeLeN bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Yahu buna gerek yok, hangi tarayıcıyı kullanıyorsanız kullanın;
    CTRL+SHİFT+DEL

Tuşlarına birlikte basın, gelen ekrandan tüm geçmişi sil deyin olsun bitsin :)

Google'da arama geçmişini silemiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. silemiyorsan karalayacaksın!!

silemiyorsan karalayacaksın!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Google'ın Tarihi

Google'ın Tarihi

google ın tarihi google un tarihçesi ın tarihçesi nin kuruluşu 7 yıl önce iki doktora öğrencisinin garajda kurdukları internet arama motoru Google'ın değeri 80.82 milyar dolara ulaşarak Time Warner'i geçti. İnternet arama motoru Google’ın piyasa değeri 80.82 milyar dolara ulaşarak Time Warner’ı geçti. Yedi yıl önce Stanford Üniversitesi’nde doktora eğitimi alan iki öğrenci tarafından...
  3. Google'dan jest...

Google'dan jest...

Google'dan jest... GOOGLE KIRKPINAR MEYDANI GİBİ! Dünyanın bir numaralı arama motoru 'google'dan Türkiye'ye jest! Dünyaca ünlü internet arama motoru Google, 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin yıldönümü nedeniyle giriş sayfasını Kırkpınar motifiyle süsledi. H2
  4. acil facede arama geçmişi nasıl silinir

acil facede arama geçmişi nasıl silinir

Kızlar acilen abimin facesinden arama geçmişini silmem lazım yoksa beni gebertir, nasıl silecem hemen yazın ne olur :S

Sayfayı Paylaş