gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Google'dan, Microsoft'a ciddi teklif

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Google'a göre isteyen istediği tarayıcıyı seçmeli. Bilindiği gibi hafta başında Microsoft bir açıklama yapmış ve IE 8'in zorunlu yüklenme kapsamından çıkarıldığını bildirmişti.
    Google sözcüleri de boş durmayarak Microsoft'a ciddi bir teklif yaptılar: Bu teklife göre Windows 7'de Internet Explorer 8 ile birlikte Google Chrome'u yükleme seçeneği de bulunmalı. Eğer Microsoft anlaşmayı kabul ederse, Windows 7'yi satın alanlar, Google Chrome'u web'den yüklemek zorunda kalmayacaklar. Kurulum sırasındaki tek mouse tıkları bunun için yeterli olacak.
    Sözcünün düşüncesine göre, Windows 7'yi yükleyen kullanıcıların birkaç seçeneği olmalı. Microsoft'un karar vermesi için Haziran'a kadar vakti var. Ne karar vereceğiyse henüz netlik kazanmadı.

Google'dan, Microsoft'a ciddi teklif konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google'ın Tarihi

Google'ın Tarihi

google ın tarihi google un tarihçesi ın tarihçesi nin kuruluşu 7 yıl önce iki doktora öğrencisinin garajda kurdukları internet arama motoru Google'ın değeri 80.82 milyar dolara ulaşarak Time Warner'i geçti. İnternet arama motoru Google’ın piyasa değeri 80.82 milyar dolara ulaşarak Time Warner’ı geçti. Yedi yıl önce Stanford Üniversitesi’nde doktora eğitimi alan iki öğrenci tarafından...
  2. AB'den Microsoft'a rekor ceza

AB'den Microsoft'a rekor ceza

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu, rekabeti ihlalde ısrarcı olmakla suçladığı yazılım devi Microsoft'a 899 milyon euro yeni para cezası verdi. Rekabeti ihlal soruşturmasında pazar hakimiyetini kötüye kullandığı gerekçesiyle Microsoft'a daha önce de 778 milyon avro para cezası uygulayan AB Komisyonunun son kararla birlikte şirkete kestiği fatura toplamı 1,68 milyar euroyu buldu. AB Komisyonunun...
  3. Teklif

Teklif

Rüyada bir iş teklifini kabul etmek, rüya sahibinin uzun süredir gerçekleştirmeyi planladığı bir işi gerçekleştireceği anlamına gelir
  4. Google'dan jest...

Google'dan jest...

Google'dan jest... GOOGLE KIRKPINAR MEYDANI GİBİ! Dünyanın bir numaralı arama motoru 'google'dan Türkiye'ye jest! Dünyaca ünlü internet arama motoru Google, 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin yıldönümü nedeniyle giriş sayfasını Kırkpınar motifiyle süsledi. H2
  5. CİdDi diyoRum mukemmel nicqLeR..(=

CİdDi diyoRum mukemmel nicqLeR..(=

nicqler nicqlr komik nicqler yeni ciddi oyun nickleri Yanılmışım.. Yanılgılarla geçmiş ömrüm.. ve Ben daha yeni farkediyorum..Herşey senin gitmenle aydınlandı.. Ama benim dünyam artık karanlık | Herşeyin aydınlanmasıyla bilikte karardı dünyam ve sen artık yoksun benim bu karanlık dünyamda oySaki.. InsánLár inSánLárI yørárkén, insánLár inSánLárdán kørkárkén, bén háLá téhLykeLy øyµnLár...

Sayfayı Paylaş