gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

googlede komik aramalar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

Evliyim ama uygunum (!?) sevgilim için ufak aşk sürprizleri nod32 ilacı indir (nod32 bir antivirüs programıdır)
    dovlond vinap (esasen download winamp yazmak istemiş)
    serbest kızlar
    iğrenç videolar (napıcaksa artık)
    isimle numara bulma
    aykü testisi
    istediğin msn adresi çalma
    msn şifreler kıran program
    vefasız hülya koçyiğit
    sevgilim beni aramıyor neden? (google nerden bilsin yahu)
    tarot baktırmak istiyorum rezzan kiraz (hadi bize fal bak biraz )
    bir kıza nasıl teklif edilir
    web sitemde nasıl mp3 bulabilirim (aranınca bulunuyorsa herkes kendi sitesinde arasın o zaman)
    rapid bedava preminyum (yok alüminyum)
    d smart kanalını göster (oldu.. başka? arama motorunu ne sanıyosun sen?)
    sagopa kajmer ve ceza neden kavga etti (google ne bilsin )
    yalan dünya dizisi hangi gün (google mısır patlat izleyelim )
    ceniferin en özel resimleri (sanane yaw elalemin resminden)
    tevedeki proramlar
    nerden ücretsiz dosya uplood edebilirim
    sevgilime kandil mesajı göndericem (eee? napalım yani?)
    evliligi kurtarmanin yollari (bazıları da böle )
    1 ayda nasıl şişman olunur (gel google seni şişmanlatıcak)
    yetti artık bu gece belki kafama sıkarım mp3ü download (çabuk mp3 bulun buna.. evlat gidiooo)
    wwwkurtlarvadisi kurtlarvadisi@.com (bu abi/abla nın ne aradığı belli değil)
    [Dosyayi Sadece Kayitli Üyeler Görebilir. Kayit Olmak için lütfen tiklayiniz...] lisesi sınav sonuçları (www koymayınca çıkmıyor sanki)
    KPSSye kimi atadılar? (Allah bilir )
    win32 uygulaması degil bunu nasıl çözerim (abi Allah kolaylık versin zor iş walla)
    msnde engellendimmi gör bul (nerde benim x-ışınlı gözlüklerim!?)
    kız nasıl tavlanır? (google da bilmiyor nolcak simdi)
    kekikli resim ve vidoları (buna koptum işte) :dp47:

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: googlede komik aramalar
    puhahahaaaa..emegıne saglık..bukadar sacma seyler arandıgına ınanmıyorum....

googlede komik aramalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İnternette aramanın püf noktaları

İnternette aramanın püf noktaları

İnternet'de arama yaparken yüzlerce sonuçla boğuşmadan aradığnız bilgiyi kolayca bulun! Arama makinelerini kullanmak tek başına yetmiyor. Milyarlarca sayfa arasından en doğrularını seçebilmek için ise doğru yöntemleri kullanmak ve bazı püf noktalarını değerlendirmek gerekiyor. Kendi içlerinde milyarlarca bağlantıyla rasgele birleştirilmiş trilyonlarca sayfadan oluşan İnternet sitelerinin...
  2. İŞ Aramaya BaŞlarken

İŞ Aramaya BaŞlarken

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Google'daki komik aramalar

Google'daki komik aramalar

Evliyim ama uygunum (!?) sevgilim için ufak aşk sürprizleri nod32 ilacı indir (nod32 bir antivirüs programıdır) dovlond vinap (esasen download winamp yazmak istemiş) serbest kızlar iğrenç videolar (napıcaksa artık) isimle numara bulma aykü testisi istediğin msn adresi çalma msn şifreler kıran program vefasız hülya koçyiğit sevgilim beni aramıyor neden? (google nerden bilsin yahu) tarot...
  4. Google Aramaları

Google Aramaları

Arkadaslar bu verecegm bilgiler basit ama çok kullanışlıdır. Belki de çogunu biliyorsunuz ama ben yine de bilmiyenler vardır diye veriyorum arama yaparken, arayacağımız şey bir kelimeden fazlaysa " " işaretini kullanın. bunu yaptığınız takdirde hepsini birlikte alacaktır. örneğin; mail bombası yazdığınızda mail ve bombası kelimelerini arar. Fakat "mail bombası"...
  5. En Tuhaf Google Aramalarını Öğrenmek İster misiniz?

En Tuhaf Google Aramalarını Öğrenmek İster misiniz?

google aramaları, garip google aramaları, en ilginç google aramaları Sevgili melekler, okuyunca sizlerin de şaşıracağı ilginç bir haberle karşınızdayız. Googleda yapılan en ilginç ve garip aramaları araştırmışlar. Siz belki googleda gayet normal arama yapabilir ve garip arama da ne olabilirki diye düşünebilirsiniz. Ancak unutmayınki herkes sizin gibi makul konularda aramalar yapmıyor. Nasıl...

Sayfayı Paylaş