gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Google'ı Bozan Kelime

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Bir sözcük yazıyorsunuz Google işin içinden çıkamıyor ve dünyası şaşıyor.Tersine Google'ı görmek için Google anasayfasında arama motoruna elgoog yazın ve "Şansımı denemek istiyorum" butonuna tıklayın bir süre sonra hatayı goreceksiniz. Arama yaptığınızda sayfa tersten gorunecek

Google'ı Bozan Kelime konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tek kelime...

Tek kelime...

Hani dönecektin.. Saydın mı? Ben saymaları unuttum Yada parmaklarım tükendi bil Göçtüm her göçmen kuşla yüreğime doğru Sana doğru Yoruldum Vuruldum... Av oldum avcılara, her vuruluşta,her düşüşte İştahları köreltti etim her ateşte... Hüzün yağıyor kente.. Bir çocuğun yalnızlığı, Çaresizliği sırılsıklam Islanıyor yokluğun adına ne varsa Yok artık parmak uçlarında dokunuşlar bam teline...
  2. Kelime Kutusu

Kelime Kutusu

http://www.flash.gen.tr/files/filess/kelimekutu.swf
  3. 4 kelime..

4 kelime..

3 kelimelik aşk sözleri İşte insanları tuzağa düşüren..kafasını karıştıran...günah işlemesıne sebep 4 kelime........ EGER: Birisi: eğer zengin olsaydım ibadet ederdim der... Digeri: eğer fakir olsaydım ibadet ederdım der... Öbürü: eğer genç olsaydım ibadet ederdim der... Başkası: eğer ihtiyar olsam ibadet ederdim der... İşte dilin fenalığı budur..... NEDEN İlim oku ! Neden okuyayım...
  4. Kellerin Yalanları ....!!!

Kellerin Yalanları ....!!!

1-) Bana yakisiyor. 2-) Erkeklik hormonu testeron fazla salgilaninca saclar dokulurmus. Yani fazla erkekler kel olurmus. Ne kadar kellik o kadar erkeklik. 3-) Tarihe bir bakin, butun buyuk adamlar keldir. 4-) Butun sac kozmetikleri para tuzagi 5-) Istesem sac ektiririm ama insanin dogal hali daha guzel. 6-) Zeki ve Marjinal kadinlar kelleri seksi buluyor. 7-) Kelligimle dalga gecilmesine...
  5. Bozanın Faydalarını Biliyor musunuz?

Bozanın Faydalarını Biliyor musunuz?

bozanın faydaları, bozanın yararları, boza hakkında Sevgili melekler, kışın soğuk gecelerinin tadına doyulmaz lezzeti bozanın insan vücuduna pek çok faydası olduğunu biliyor muydunuz? A ve B vitaminlerinin dört türü ile C ve E vitaminlerinin yer aldığı bozanın faydaları hakkında bilgiler verelim sizlere... BOZA İLE CİLT BAKIMI İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ... Mayalanması esnasında ürettiği...

Sayfayı Paylaş