gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Googleın Sahibi Kim Biliyor musunuz ?

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu.; googleın sahibi hakkında bilgi vermektedir.

Sevgili melekler, hergün başına geçtiğiniz ve aklınıza her geleni sorduğunuz google acaba kime ait hiç düşündünüz mü ? Her ne kadar yahoo, bing ya da yandex arama motorları kullanılsa da, arama motorları içinde en çok kullanılanı olan google kimin , sizlere bu sayfamızda bilgiler vermek istiyoruz.

1996 yılında üniversite öğrencileri Larry Page ve Sergey Brin, BackRub adında bir arama motoru oluşturdular. BackRub arama motoru Google.com'un ilk adımıdır. Bu iki kafadar zaman içerisinde ihtiyaçları olan parayı bulup Google inc adında bir firma kurup bugünki Google devinin ilk adımını atmış oldular.

Googleın Sahibi Kim Biliyor musunuz ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim  biliyor musunuz ?

Acaba Ferhat Göçerin Sevgili Kim biliyor musunuz ?

Ferhat göçerin sevgilisinin adı ismi nedir ömür gödük mü arkadaşlarım. Hani Çeşmede bir restoranttan görünmüşler. Bu ömür gedik kim allaşkına ben alacaktım ferhatımı biraz bilgi verin bana ya :D:D
  2. Yay Burcu Ünlüleri Kimler Biliyor musunuz?

Yay Burcu Ünlüleri Kimler Biliyor musunuz?

yay burcu ünlüleri kimler biliyor musunuz listesi yerli ünlüler yabancı ünlüler isimleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Burçlar hayatımızı esir almış durumda melekler :) Burcumuza göre diyet yapıyor,burcumuza göre beslenmemize dikkat ediyoruz.Sırf biz değil dünyaca ünlü isimler de aynı durumdalar.Bu konumuzda sizlere yay burcu ünlüleri kimlermiş onları açıklamak istiyoruz.En...
  3. Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

Önemli Besteciler Kimlerdir biliyor musunuz

Kızlar sizden ülkemizde ya da dünyada ki Önemli Bestecilerin Kimler olduğunu biliyorsanız bu sayfadan bana yazarak paylaşım yapmanızı rica ediyorum. Evet Önemli Besteciler Kimlerdir yazın:)
  4. Abbasiler Dönemi Bilim Adamları kimlerdir biliyor musunuz

Abbasiler Dönemi Bilim Adamları kimlerdir biliyor musunuz

Merhaba arkadaşlar acaba Abbasiler Dönemi Bilim Adamları kimlerdir isimlerini biliyorsanız bana Abbasiler Dönemi Bilim Adamları yazar mısınız acaba_?
  5. Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz

Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz

Selam arkadaşlar acaba Aras Bulut İynemli Sevgilisi Kim biliyor musunuz? Ben Aras Bulut İynemli (Mete) hayranıyım sevgilisi varmış merak ettim kim diye:)

Sayfayı Paylaş