gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Google'ın Yılbaşı süprizi!!

Konu, 'Meleko Destek' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

yılbaşı süprizleri yılbaşı süprizi yılbası süprizleri Ben yapamadım. Siz deneyin bakalım oluyormu?

Yılbaşına sayılı günler kala Google kullanıcılara büyük bir sürpriz yaptı.

İşte Google'ın o sürprizi...

Eğer yılbaşında tam gece yarısı televizyon karşısında veya bir eğlence mekanında bulunduysanız mutlaka o ünlü geri sayıma şahit olmuş, hatta katılmışsınızdır. Henüz yılbaşına günler var ama isterseniz geri sayıma şimdiden başlayabilirsiniz, üstelik geri sayıma Google da yardımcı olacak...
    Bahsettiğimiz geri sayım aslında Google'ın ana sayfasına sakladığı ufak bir sürpriz. Eğer Google'ın arama ana sayfasına gider ve arama kutusunda hiçbir şey yazmıyorken "I'm feeling lucky - Kendimi Şanslı Hissediyorum" butonuna basarsanız ekranın alt bölümünde o anda yeni yıla girmeye kaç saniye kaldığı ve geri sayımı siz de görebilirsiniz.

Ne yazık ki bu sürpriz şu an için Google'ın Türkiye sayfası olan google.com.tr'de yer almıyor. Bu yüzden geri sayımı görmek için google.com adresini ziyaret etmeniz gerekli

Son düzenleme: 17 Aralık 2009
  2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    güzel fikirde nie bizde yok illa sayfaya gidiyoz... ben kendim sayarım....:D
    emeğine sağlık

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Bizdede yo henüz... :)

Gerci ben google.com dan'da giremedimya neyse :D

Tskler paylasim icin :)

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    sabah baktım say say bitmez o ya

5. Dj Aşık

Dj Aşık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    aman ben kendi kendime sayarım daha iyi

Google'ın Yılbaşı süprizi!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google'ın Tarihi

Google'ın Tarihi

google ın tarihi google un tarihçesi ın tarihçesi nin kuruluşu 7 yıl önce iki doktora öğrencisinin garajda kurdukları internet arama motoru Google'ın değeri 80.82 milyar dolara ulaşarak Time Warner'i geçti. İnternet arama motoru Google’ın piyasa değeri 80.82 milyar dolara ulaşarak Time Warner’ı geçti. Yedi yıl önce Stanford Üniversitesi’nde doktora eğitimi alan iki öğrenci tarafından...
  2. Google'dan jest...

Google'dan jest...

Google'dan jest... GOOGLE KIRKPINAR MEYDANI GİBİ! Dünyanın bir numaralı arama motoru 'google'dan Türkiye'ye jest! Dünyaca ünlü internet arama motoru Google, 647. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nin yıldönümü nedeniyle giriş sayfasını Kırkpınar motifiyle süsledi. H2
  3. Seda sayan'dan eşi onur şan'a yılbaşı süprizi

Seda sayan'dan eşi onur şan'a yılbaşı süprizi

Bakalım ünlü sanatç Seda Sayan'ın eşine yaptığı yılbaşı süprizi neymiş :tik: ÜNLÜ SANATÇI SEDA SAYAN EŞİ ONUR ŞAN'A YILBAŞI SÜRPRİZİ YAPTI. SEDA Sayan, genç eşi Onur Şan’a gözü gibi bakıyor. Sayan, her fırsatta ne kadar çok sevdiğini söylediği eşinin yeni yıl hediyesi için kesenin ağzını açtı. Şan’ın rahatı için hiç bir masraftan kaçınmayan ünlü sanatçı 100 bin liraya 2010 model...
  4. kocama süpriz...

kocama süpriz...

kızlar eşimin doğum günü ve evli olark kutlayacağımız ilk doğum günü..nasıl bi sipriz yapabilirim bana yardım edin lütfennn.

Sayfayı Paylaş