gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

|| Gördüğümüz Yüzle Barışık mıyız? ||

Konu, 'Kişisel Gelişim' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Hepimizin küçük büyük sırları vardır birilerinden gizlediğimiz. Kimimiz itiraf etmekten korkar, kimimiz kabullenmekten. Bazen kendimize bile itiraf edemeyiz bazı zaaflarımızı. Zaaflarımızla bizi bir şeyler yüzleştirir, kendimize getirir, kendimizin bile görmekten korktuğumuz gerçeği, tokat gibi gözlerimizle gösterir, al işte busun der, üstelik ondaki sırlardır sizin gerçeğinizi gösteren, bahsettiğimiz aynalardır tabi, sırlarıyla cam olmaktan çıkıp yansıtıcı olmakla şereflenen.

En gizli sırlarınızı paylaşırsınız onunla; çocukluğunuzda boyunuzun yettiği her aynaya ulaşmışsınızdır mutlaka, zıplayarak bile olsa..

Saçlarınızı onunla şekilden şekile sokup havalar attınız, sivilcelerinizin çıktığını görünce isyan ettiniz, acemi tutuşlarla traş olurken yüzünüzü kestiniz, ilk önce aşkınızı onun yardımı ile kendinize itiraf ettiğiniz, sonra kendinize güvenip sevdiğinize açtınız.

Her zaman yanınızda oldu, saçlarınıza karlar yağdığında ilk tanığınızdı, siz gizlice koparıp atsanız da o gördü…

Yüzünüzdeki en ince çizgilerinizi, her birinin anılarını ve detaylarını birlikte anımsarsınız, yaşadığınız her değişimin sessiz tanığıdır o.
    Bazen ağladınız, kırıldınız, herkes den gizleyip ondan gizlemediniz.

En iyi sırdaşınız, sıkı dostunuzdur, yalan söylemezler onlar. Aynalar kimseyi terk edemezler, taa ki siz onu görmek istemeyene kadar…

Herkesin gördüğü kendisidir aynada, kabullense de, kabullenmese de.

Önemli olan gördüğümüz yüzle barışık mıyız?

|| Gördüğümüz Yüzle Barışık mıyız? || konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece 50 kişinin gördüğü yüz sergileniyor

Sadece 50 kişinin gördüğü yüz sergileniyor

mısır mumyaları rüyada firavun mezarı görmek atatürk mumyası Mısır’ın en ünlü firavunlarından Tutankamon’un mumyası, bulunuşundan 85 yıl sonra sergileniyor. En genç mumyanın yüzünü bugüne kadar sadece 50 kişi çıplak gözle görebilmişti. Mısır’ın en ünlü firavunlarından Tutankamon’un mumyası, ölümünden 3 bin 300 yıl sonra ziyaretçilere açıldı. Mumya, Mısır’ın Luksor kentindeki Krallar...
  2. Buzun Yüze Faydası Var Mı ?

Buzun Yüze Faydası Var Mı ?

buzun yüze faydaları buzun cilde faydaları cilde buz sürmek yüze buz sürmek iyi gelirmi Buzu yüze sürmek ve Yüzü buzla soğutmak faydalı mıdır ? Evet yanlış duymadınız buzla maske yapıcaksınız ve bu maskeyle cildinize bakım yapacaksınız. Hem yağlı ciltler, hem kuru ciltler, mat ciltler, lekeli ciltler, sivilceli ciltler, normal ciltler… Her tür cilt türünde uygulabilir bir bakım !!!...
  3. Yüzünüz yuvarlak mı?

Yüzünüz yuvarlak mı?

yuvarlak yüzlüler için yuvarlak yüz hatları için Merhaba Sevgili Melek'ler bu yazımızda benim gibi yuvarlak yüzlü olan tüm Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, yuvarlak yüzlere öneriler sunuyor ve tüm yüzü yuvarlak olan hanımları bu sayfamıza davet ediyoruz. Birçok kadın yuvarlak yüzlü ve bu onların şişman oldukları anlamına gelmiyor. Sadece yüzlerindeki kemik yapısından kaynaklanan...
  4. yüz tipime kahkül yakışır mı?

yüz tipime kahkül yakışır mı?

yüz tipim kalp gibi ama çok incemsi bi şekli yok. perçem kestirmeyi düşünüyorum daha önce hiç denemedim bu yüzden oldukça tedirginim. çevremden de olumlu ve olumsuz kararları aynı anda alınca çare olabileceginizi düşündüm :)) ( lütfen yardım edin)

Sayfayı Paylaş