gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Göre Bilsem İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

bilsem ilahisi bilsem ilahi göre ilahisi ilahi peygambersin ahir zaman Kara Yüzüm Süre Gelsem Sana Canim Verebilsem
    Nur Cemalin Göre Bilsem
    Ya Muhammed Ey Can Ahmed
    Senin Ravzan Güzel Kokar
    Hasretin Bagrimi Yakar
    Göz Yaşlarim Cağlar Akar
    Ya Muhammed Ey Can Ahmet
    Peygambersin Ahir Zaman
    Mahşer Günü Eyle Aman
    Seni Bilen Bulur Iman
    Ya Muhammed Ey Can Ahmed
    Eşigine Yüzüm Sürsem
    Arzu Halim Diyebilsem
    Nur Cemalin Göre Bilsem

Göre Bilsem İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Vücut tipinizi bilin, iyi görünün, ona göre giyinin

Vücut tipinizi bilin, iyi görünün, ona göre giyinin

VÜCUT TİPİNE GÖRE GİYİN!Yazan: ESRA CORUH Vücut tipinizi bilin, iyi görünün Vücut kusurlarınızı gizleyerek, her zaman mükemmel görünebilirsiniz. İster kilolu, ister minyon olun, vücut tipinize göre giyinmenin püf noktalarını bilin yeter..... 1- Vücut ölçülerim kıvrımlı ve biraz da toplu olduğum için dar giysiler giymekten çekiniyorum. Bana tavsiyeleriniz nedir? (Banu B. - İzmir) - Balık...
  2. Gel Gör Beni Aşk Neyledi İlahisi

Gel Gör Beni Aşk Neyledi İlahisi

Ben yürürem yane yane Aşk boyadı beni beni kane Ne akılem ne divane Gel gör beni aşk neyledi Derde giriftar eyledi Gah eserim yeller gibi Gah tozarım yollar gibi Gah coşarım seller gibi Gel gör beni aşk neyledi Derde giriftar eyledi Ben Yunus-i bi-çareyim Dost elinden avareyim Baştan aşağa yareyim Gel gör beni aşk neyledi Derde giriftar eyledi
  3. Bimeyenler Bilsin ki İlahisi

Bimeyenler Bilsin ki İlahisi

Bilmeyenler bilsin ki aşk bir güneşe benzer Aşkı olmayan gönül sanki taşa benzer Taş gönülden ne biter dilinde ağı tüter Çok yumuşak söylese sözü savaşa benzer Aşk dolu gönül yanar yumuşar muma döner Kararır taş gönüller sarp katı kışa benzer *** Senin aşkının oku demirden taştan geçer Aşkına düşen kişi can ile baştan geçer Gece gündüz eder zâr aşkın ile olur yâr Endişesi sen olan yemekten...
  4. Alemin Yandiği Yarimi Gördüm İlahisi

Alemin Yandiği Yarimi Gördüm İlahisi

Ey gönül serseri gezme cihanda Aşkına yandığım birini gördüm Yalnız ben değil de bu aşka yanan Alemin yandığı yarimi gördüm Levlake levlak buyurdu şanına anın Ümmeti olalım şahı sultanın İhsanıdır bize bari hüdanın Ol yeşil kandilde nurunu gördüm Canım kurban olsun Hakk�ın dostuna Kadem bastı arşı rahman üstüne Hak tecelli kıldı kabe kavseyne Ev ednada olan sırrını gördüm Koyun...

Sayfayı Paylaş