gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Göremediğin Göz yaşlarım..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Sen benim yeri geldi ilham kaynağım oldun,ve şimdide hala öylesin ve bana yaşattığın onca güzel ve kötü şeylerle yazımı yazıyorum.Gerçi göremiceksin burada ne yazdığımı hiç bir zaman anlamayacaksın sana olan aşkımı içimdeki yerini.Hissettiğim duygularımı.Göremediğin göz yaslarım tek tek anlatıyo seni bana.özetliyo yasadığımız onca şeyi.....hayatımda ilkdefa bi karşı cinsi sevdim.sevgimin icinde bicok duyguyu yasadım,aşk,üzüntü,keder,sinir,küskünlük,kırgınlık,heyecan,mutluluk, sevinç,baskaları gibi çok seçeneğim yoktu ben ilk ve son olmasından yanaydım.tek olmalıydı benim icin.özene bezene secmedim kaderdi benim icin karakterini de ben secmedim sadece aşık oldum sözlerine davranıslarına.baskaları gibi mantık yapmadım.parası olsun demedim.şurda otursunda demedim.parfumu bu olsun da demedim.Arabası olsun,kariyer yapsında demedim.Bu devirde herkes mantık olsun aşk karın doyurmuyo derken ben onun karnını yaptığım küçük pogaçalarla evden getirdiğim mandalinalarla biraz olsun doyuruyodum onun yanındayken zaten acıkma hissini bile tatmıyodum. paralarımızı kimi zaman birlestirip aldık alıcaklarımızı.o bana uzakta oturuyodu ama ben ona yakına geliyodum.Sırf onun için istesemde istemesemde düsüncelerime zıt olan kisilere kalmaya geliyodum düsüncem mekan olarak aynı evde olmasakta aynı mahallenin havasını solumaktı.Gece onun evinin olduğu yöne bakarak uykuya dalıyodum..parfumunude ben secmiyodum ama en sevdiğim kokusu teninin kokusuydu.en sevdiğim yemek onunla beraber yediğimdi.Suyu bile onunla beraber icerek sevdim.coladanda onunla soğudum.kışın en soğunu onunla tattım.En sıcaklarda onunla terledim.O benim babam ben yeni büyüyen kız çocuğuydum.yolda giderken suya basmamam icin arkamdan bağrırdı.bana ikaz ede ede yolda yürümeyi öğretti.üşütücem diye kalın giyin derdi üsüdügümde ustunde sıcak tutucak ne varsa bana gydirirdi.yanıma onun cinsinden biri yaklasınca hemen yüzü değişirdi kıskanctı gereğinden fazla herkes bu kadar kıskanclıktan sıkılırdı yeri geliyodu bende İLLALLAH denilcek kadar sinirleniyodum ama belli etmiyodum daha sonra ona söylerken beraber gülüp eğleniyodk İllallah ediyodun benden ha?? diyodu gülüyodu sonra.Giyimime karısıyodu aslında onun sayeside okuduğum okulda fark yaratmıştım herkes çok sadık birisi olduğumu sevdiğim icin nasıl seyler yaptığımı ve okulda en düzgün kişi olduğumu harbi insan olduğumu söylüyorlardı.1 senem boyunca o beni farklı bi ben yapmıstı.kalbimde onun yerini kaplayacak hickimse olmayacak cünkü onun gibi bi kalp ben tanımadım verdiği değeri yasattığı hüzünü baska birisinde yasamadım yasamakta istemiyorum can yanmasınıda onunla tattım çok mutlu olup günümü gün etmeyide onunla tattım.üzerimde ne kadar hakkı varsa ödeyemem... ve... o beni gercekten sahiplenmisti.ona döktügüm göz yasları tek tek teşekkür simdi...
    bana aittir.

Son düzenleme: 6 Temmuz 2011
  2. fotoğrafçı_esra

fotoğrafçı_esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım çok güzel, çok derin yazmışsın yüreğine sağlık.. sende döktürüyomuşsunda haberimiz yokmuş:)
    yazılarının devamını dilerim:)
    bu güzel aşkınız daim olur inşallah..

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    ayyy canım benimm yaa okurkenn içimm giitttii wallaa hep bölee mutlu olmanı vee o çokk sevdiğinlee hiiççç ayrılmamnı mutlulukkk yagmurunda şemsiyesiz kalırsınız inş...

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    10 numara olmuş yüreğine sağlık olsun ilkimsu süperdi gerçekten +1000 rep veriyorum sana :D

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hepinize tek tek tesekkur ediyorum melankolik olduğum bir zamanda yazmıstım bunu :) insallah hepiniz ilişkinizde güzel seyler yasayıp mutlu olursunuz hep gülmeniz dileğiyle :)

6. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    harika bir yazı olmuş!sevgili sevgi anca bu kadar güzel anlatıla bilir sende başarmışsın!!!
    güzel yüreğine yazan ellerine sağlık...:D

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok teşekkür ederim :)

8. nawal

nawal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    etkileyici :) seni anlayabiliyorum yazdıklarından fazlasıda var icinde eminim

9. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim :)

Göremediğin Göz yaşlarım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. göz yaşlarım

göz yaşlarım

sen hakketmedın sana olan sevgimi ve akan herbirdamla göz yaşını tutamadığım uzanamadığım yaşıyamadığım ve hep bir isyanım olarak kalacaksın
  2. Gözün göremediği o anlar

Gözün göremediği o anlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. gözün göremediği ayrıntılar......

gözün göremediği ayrıntılar......

Sporcuların hareket halindeyken ortaya koydukları performans ilk kez kare kare görüntülendi. İşte anatominin mükemmelliği... İngiliz fotoğrafçı Hugh Turvey bir grup sporcunun insan gözünün ayırt edemeyeceği bir hızda hareket ederken ortaya koyduğu yansımaları kare kare çekmeyi başardı. Hareket halindeki insan vücudunun karmaşık yapısını tüm güzelliğiyle ortaya koyan bu fotoğraflar Londra’nın...
  4. Gözde Yaş Var/Kurumuyor !!!

Gözde Yaş Var/Kurumuyor !!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş