gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

görev yöneticisi devredışı bırakılmış nasıl düzeltirim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

görev yöneticisi devredışı bırakılmış nasıl düzeltirim BİLGİSİ olan yardım etsin bana lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

görev yöneticisi devredışı bırakılmış nasıl düzeltirim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 81000303 hatasını nasıl düzeltirim?

81000303 hatasını nasıl düzeltirim?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Görev Yöneticisi Devredışı Sorunu Nasıl Çözülür?

Görev Yöneticisi Devredışı Sorunu Nasıl Çözülür?

görev yöneticisi, devredışı, sorunu, çözümü, ne yapmam lazım, ile ilgili bilgiler burada melekler Eğer bilgisayarınızın görev yöneticisi devredışı kaldıysa hemen paniklemeyin melekeler :) Onun da bir çözüm yolu var :tik: İşletim sisteminin yüklü olduğu yerel diske gir ( yerel disk C ,yerel disk D vs) WINDOWS klasörüne gir System32 klasörüne gir gpedit.msc gir Kullanıcı yapılandırması /...
  3. Cityville dekorasyonları depola görevi nasıl yapılıyor

Cityville dekorasyonları depola görevi nasıl yapılıyor

Kızlar taktım bu cityville oyununa şimdi dekorasyonları depola diye bir görev var bu göre nedir ve tam olarak nasıl yapılıyor bilenlerin bana anlatmasını rica ediyorum. Teşekkürler.
  4. Cityville Oyunu Dekorasyonları Depolama Görevi Nasıl Yapılır?

Cityville Oyunu Dekorasyonları Depolama Görevi Nasıl Yapılır?

cityville oyunu dekorasyonları depolama görevi nasıl yapılır ne yapmak gerekir ipuçları ile ilgili bilgiler burada melekler Cityvilleseverler için yeni bir ipucuyla karşınızdayız melekler :) En son bahsettiğimiz Cityville Fitness İçeceğinin yeriyle ilgili bilgilerin ardından şimdi de dekorasyonları depolama görevini nasıl gerçekleştireceğinizi anlatmaya çalışacağız sizlere :) Envanterin...
  5. Kalbimiz nasıl çalışır görevleri nelerdir

Kalbimiz nasıl çalışır görevleri nelerdir

Merhaba, kalbimiz nasıl çalışır bana görevlerini yazabilirmisiniz :))

Sayfayı Paylaş