gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Görev Yöneticisi Devredışı Sorunu Nasıl Çözülür?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

görev yöneticisi, devredışı, sorunu, çözümü, ne yapmam lazım, ile ilgili bilgiler burada melekler

Eğer bilgisayarınızın görev yöneticisi devredışı kaldıysa hemen paniklemeyin melekeler :) Onun da bir çözüm yolu var :tik:

İşletim sisteminin yüklü olduğu yerel diske gir ( yerel disk C ,yerel disk D vs)
    WINDOWS klasörüne gir
    System32 klasörüne gir
    gpedit.msc gir
    Kullanıcı yapılandırması / system veya kullanıcı yapılandırması //sistem/ctrl+alt+del seçenekleri/ oturum aç kapa"
    kısımlarında
    "görev yöneticisini devre dışı bırak" ın karşısında
    "etkin" yazıyorsa onu "yapılandırılmamış" yada "devredışı" yap..

Görev Yöneticisi Devredışı Sorunu Nasıl Çözülür? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilikte sorun nasıl çözülür?

Evlilikte sorun nasıl çözülür?

aile sorunları nasıl çözülür aile içi sorunlar nasıl çözülür evlilikte sorunlar evlilikte aşılır evlilik sorunları Bütün sorunlarınızı birdenbire çözmeniz mümkün değildir. Evliliğinizde her şey yolundaysa, başarıya ulaşma olasılığınız da bir o kadar yüksektir. Şimdi ne yapacağınıza gözatalım... KONUŞUN: Bu işe yaramaktadır, ilişkiniz anlamlı diyaloga dayanmalıdır. Eşinizle önemli sorunları...
  2. Tıkanan ilişkilere nasıl çözülür?

Tıkanan ilişkilere nasıl çözülür?

psikolojik sorunlar nasıl çözülür güven sorunu nasıl çözülür bağırsak büyüsü Zaman içinde monotonlaşan ilişkinizi eski heyecanına döndürmek için çift olarak uygulayabileceğiniz tüyolar ve uzmanların önerdiği terapilerle ilgili bilgileri size sunuyorum meleklerim.Buyrunuz:) Tıkanan ilişkilere nasıl çözülür? İlişkinizin zamana yenildiğini mi düşünüyorsunuz? Hep ilk günkü heyecanda kalsa...
  3. görev yöneticisi devredışı bırakılmış nasıl düzeltirim

görev yöneticisi devredışı bırakılmış nasıl düzeltirim

görev yöneticisi devredışı bırakılmış nasıl düzeltirim BİLGİSİ olan yardım etsin bana lütfen.
  4. Firefox Tarayıcısı İçin Flashplayer Sorunu Nedir Nasıl Çözülür ?

Firefox Tarayıcısı İçin Flashplayer Sorunu Nedir Nasıl Çözülür ?

Firefox Flash Player Sorunu 2012 Firefox Flash Player Sorunu Çözümü Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirler eğer siz de firefox kullanıcısı iseniz ve bu tarayıcıdayken flash player sorunu ile karşılaşıyorsanız doğru yerdesiniz. Bu sayfamızda sizlere Firefox Flash Player Sorunu Çözümü ile ilgili bilgiler vereceğiz... Firefox Flash Player Sorunununuz çözmek için aşağıdaki...
  5. Iphone 5 Tarih ve Saat Kayması Sorunu Nasıl Çözülür ?

Iphone 5 Tarih ve Saat Kayması Sorunu Nasıl Çözülür ?

Bu konu; iphone 5 tarih ve saat kayması sorunu hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, teknoloji takipçisi olan herkes merakla iphone 5 çıkışını beklemişti. Ancak ne yazık ki iphone 5 sorunları bir türlü bitmiyor. Mor bulanık görüntü ve çizilme sorununun ardından şimdi de şikayetçi olunan konulardan biri de tarih ve saat kayması sorunu. Peki çözümü nedir ? iPhone 5...

Sayfayı Paylaş